Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Komfortowe assistance na wypadek uszkodzonej podłogi

Centrum prasowe

Aktualności

20.06.2018 Komfortowe assistance na wypadek uszkodzonej podłogi

Europ Assistance Polska rozpoczęła obsługę klientów sieci sklepów KOMFORT, którzy objęci są ochroną Ubezpieczenia Generali „Bezpieczna Podłoga". Ubezpieczeni mogą liczyć na organizację i pokrycie kosztów pomocy w przypadku wystąpienia nagłych, nieprzewidzianych zdarzeń.

Klienci, którzy zakupią ubezpieczenie „Bezpieczna Podłoga" w Generali, mogą skorzystać z assistance, gwarantującego natychmiastową i całodobową pomoc w razie wystąpienia zdarzenia, wymagającego pomocy hydraulika lub elektryka. Organizacją ich wizyty oraz pokryciem kosztów zajmie się Centrum Alarmowe Europ Assistance Polska.

Proponowane rozwiązanie daje klientom poczucie bezpieczeństwa, jest praktyczne i wygodne. W przypadku zdarzenia, nie muszą poświęcać czasu np. na wyszukiwanie specjalistów, sprawdzanie ich dostępności, itd., wszystkie czynności wykonujemy za nich, szukając najbardziej dogodnego rozwiązania. – podkreśla Urszula Szwarc, Zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.    

Ubezpieczeni mogą liczyć nie tylko finansowe zabezpieczenie na wypadek szkód, ale przede wszystkim zaoszczędzić sobie niepotrzebnych zmartwień i problemów, gdy dojdzie do trudnej sytuacji. W przypadku assistance suma ubezpieczenia w zakresie czynności związanych z udzieleniem natychmiastowej pomocy interwencyjnej wynosi 500 zł na zdarzenia zaistniałe w okresie ubezpieczenia.

Klienci w momencie zawarcia umowy ubezpieczenia otrzymają numer telefonu do Centrum Alarmowego, które przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu służyć będzie pomocą.

Zdaniem Marka Wojciechowskiego Zastępcy Dyrektora Departamentu Ubezpieczeń Majątkowych i Komunikacyjnych Generali:

- Współpraca z Europ Assistance i sklepami Komfort to kolejny projekt, w którym ofertę ubezpieczeń majątkowych uzupełniamy świadczeniami assistance, pokazując jak ważne jest zagwarantowanie Klientom możliwości uzyskania natychmiastowej pomocy i wsparcia.