Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Zniżki na paliwo dla Klientów Generali

Centrum prasowe

Aktualności

21.06.2018 Zniżki na paliwo dla Klientów Generali

150 zł zaoszczędzi na tankowaniu kierowca, który kupi ubezpieczenie OC lub AC w Generali, dzięki współpracy Generali z Circle K w ramach Programu Rabatowego dla Klientów Generali.

Na 268 stacjach Circle K w całej Polsce Klienci Generali, którzy posiadają aktywną polisę OC lub AC, otrzymają zniżki na paliwo: 10 gr/l w przypadku oleju napędowego miles® diesel, benzyny miles® 95 i SupraGas oraz 15 gr/l jeśli chodzi o olej napędowy milesPLUS® diesel, benzynę milesPLUS® 98 i milesPLUS® 95. Dodatkowo będą mogli skorzystać z 20% rabatu na dowolne programy myjni samochodowych na stacjach Circle K.

Odebranie kodu zniżkowego na paliwo lub usługi w myjniach Circle K następuje w kilku prostych krokach. Należy wejść na stronę www.generali.pl/programrabatowy, podać numer polisy komunikacyjnej i datę jej rozpoczęcia, a następnie pobrać kod rabatowy. Po zatankowaniu auta lub skorzystaniu z myjni na stacji Circle K, biorącej udział w akcji, należy - przed dokonaniem płatności - pokazać pracownikowi stacji kod rabatowy do zeskanowania.

Kody wielokrotnego użytku zachowują ważność do końca danego miesiąca kalendarzowego. Każdego pierwszego dnia miesiąca w portalu Generali będzie się wyświetlał nowy kod. Wówczas Klient Generali powinien ponownie wygenerować kod rabatowy na kolejny miesiąc tankowania ze zniżkami.

Przeciętny polski kierowca zużywa około 1000 litrów paliwa rocznie. Przy takim założeniu tankowanie z polisą Generali, na stacjach Circle K daje oszczędność nawet 150 zł rocznie. Natomiast przykładowo posiadacz samochodu o większej mocy silnika i pojemności baku 55l, przy tankowaniu dwa razy w miesiącu, może zaoszczędzić nawet 200 zł rocznie.

  • Klient jest w centrum naszego zainteresowania i to dla niego wciąż tworzymy nowe, korzystne rozwiązania. Mamy nadzieję, że przyłączenie marki Circle K do grona partnerów Programu Rabatowego dla Klientów Generali zwiększy atrakcyjność naszej oferty i Klienci zostaną z nami na dłużej. Agenci będą mieli natomiast kolejny argument, aby jeszcze skuteczniej zdobywać nowych Klientów – powiedział Adam Malinowski, członek zarządu Generali TU SA.

Poza rabatami na paliwo i usługi w myjniach Circle K, Generali udostępnia posiadaczom polis OC lub AC w Generali do 10% zniżki na wymianę opon, części samochodowych czy naprawę auta w warsztacie rekomendowanym przez innego partnera Programu Rabatowego – Inter Cars.

Program Rabatowy dla Klientów Generali zapewnia zniżki na produkty i usługi powiązane z rodzajem posiadanego w Generali ubezpieczenia. Jest skierowany do Klientów Generali, którzy posiadają aktywną polisę komunikacyjną lub mieszkaniową. Ma charakter długoterminowy i docelowo obejmie również Klientów Generali, którzy posiadają pozostałe produkty ubezpieczeniowe oraz zostanie rozszerzony na markę Proama.