Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Przyczepy i akcesoria transportowe do aut taniej z Generali

Centrum prasowe

Aktualności

16.07.2018 Przyczepy i akcesoria transportowe do aut taniej z Generali

Nawet do 500 zł oszczędności przy zakupie przyczepy samochodowej i 20% zniżki na zakup bagażnika samochodowego na letnie wakacje mogą zyskać Klienci Generali posiadający aktywną polisę OC lub AC. Do Programu Rabatowego dla Klientów Generali przystąpiło dwóch kolejnych partnerów – DopasujBagaznik.pl i Temared.

Klienci Generali, którzy posiadają aktywną polisę OC lub AC, otrzymają 20% zniżkę na cały asortyment sklepu DopasujBagaznik.pl. Partner Programu Rabatowego dla Klientów Generali oferuje m.in. bagażniki samochodowe, boxy dachowe, uchwyty rowerowe na dach. W asortymencie sklepu znajdują się produkty takich marek jak Inter Pack, Atera, Mont Blanc, Thule, Inno, Eco czy Peruzzo.

Kolejny, nowy partner Programu Rabatowego dla Klientów Generali to Temared – lider na rynku przyczep samochodowych w Polsce. Posiadacze OC lub AC w Generali przy zakupie przyczepy tej marki mogą skorzystać z 3% zniżki i zaoszczęczędzić nawet 500 zł. Rabaty są realizowane u wybranych dealerów Temared w całej Polsce.

Odebranie kodu zniżkowego na zakup akcesoriów transportowych do samochodów lub przyczep następuje w 3 prostych krokach. Należy wejść na stronę www.generali.pl/programrabatowy, podać numer polisy komunikacyjnej i datę jej rozpoczęcia, a następnie pobrać kod rabatowy.

W ramach Programu Rabatowego dla Klientów Generali udostępnia posiadaczom polis OC lub AC w Generali również zniżki na paliwo i myjnie na stacjach Circle K, a także do 10% zniżki na wymianę opon, części samochodowych czy naprawę auta w warsztacie rekomendowanym przez innego partnera Programu Rabatowego – Inter Cars.

Program Rabatowy jest adresowany do Klientów Generali którzy posiadają aktywną polisę komunikacyjną lub mieszkaniową. Zniżki oferowane przez Generali i partnerów są powiązane z rodzajem ubezpieczenia posiadanego przez Klienta. Program ma charakter długoterminowy, a docelowo zostanie rozszerzony również na markę Proama.