Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Laur Pośredników Finansowych 2018 dla Generali

Centrum prasowe

Aktualności

02.10.2018 Laur Pośredników Finansowych 2018 dla Generali

Generali – już drugi rok z rzędu - zostało uznane za firmę wyróżniającą się profesjonalizmem i najwyższymi standardami współpracy z pośrednikami przez podmioty zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Laury Pośredników Finansowych 2018 zostały przyznane w trzech kategoriach: banki, firmy pośrednictwa finansowego i ubezpieczyciele. Generali zajęło drugie miejsce wśród firm ubezpieczeniowych. To już druga nagroda KPF dla Generali. Odbierając nagrodę Rajmund Rusiecki, członek Zarządu Generali Życie T.U. S.A. powiedział:

Nagrodę tę traktuję jako nagrodę od naszych Klientów, bo Państwo ich reprezentujecie w relacjach z nami i nas w relacjach z Klientami. Jest to dla nas bardzo ważne, że otrzymujemy ją od Państwa, naszych partnerów biznesowych, gdyż to oznacza, że chociaż czasami mamy różne interesy, to potrafimy rozmawiać  i wypracowywać wspólne rozwiązania dla dobra naszych Klientów.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 2 października 2018 r. w hotelu Marriott w Warszawie, podczas Kongresu Pośrednictwa Finansowego.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce jest Związkiem Pracodawców skupiającym kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce. Misją Związku jest budowanie kapitału społecznego w sektorze finansowym w Polsce.