Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Generali otwiera przedstawicielstwo w Moskwie

Centrum prasowe

Aktualności

31.10.2018 Generali otwiera przedstawicielstwo w Moskwie

Przedstawicielstwo Generali w Moskwie zostało oficjalnie otworzone 31 października 2018 r. przez Luciano Cirinà, Austria, CEE & Russia Regional Officer i Prezesa Generali CEE Holding oraz Giorgio Callegari, Prezesa Generali Russia & CIS. Dzień wcześniej, z okazji ceremonii otwarcia, Generali było głównym partnerem koncertu w Wielkiej Sali Konserwatorium Moskiewskiego.

Philippe Donnet, Dyrektor Generalny Grupy Generali skomentował: "Inaugurując nasze nowe biuro w Moskwie, świętujemy przełomowy krok w naszej ekspansji w Rosji. Generali obserwuje z rosnącym zainteresowaniem i zaangażowaniem ewolucję i rozwój rynku, który wyraża coraz bardziej wyrafinowane wymagania i oczekiwania nowych produktów oraz rozwiązań ubezpieczeniowych. Doceniamy wysiłki rosyjskiego rządu i władz, aby zapewnić silne i pozytywne wytyczne regulacyjne dla sektora ubezpieczeniowego, i liczymy na sukces Generali Russia".

Luciano Cirinà, Austria, CEE & Russia Regional Officer oraz Prezes Generali CEE Holding: "Nasza współpraca z Ingosstrakh sięga ponad 30 lat. Od tamtego czasu wspieramy klientów Generali w byłym ZSRR, a następnie w Rosji, zaspokajając ich potrzeby w zakresie ubezpieczeń korporacyjnych i świadczeń pracowniczych. Jesteśmy głęboko przekonani, że będziemy kontynuować budowanie silnych i wzajemnie korzystnych relacji i intensyfikując naszą współpracę sektorową w Rosji. Generali, Austria, Europa Środkowo-Wschodnia i Rosja, znajdują się w DNA Generali. W Austrii i Europie Środkowo-Wschodniej obsługujemy ponad 12 milionów klientów, jesteśmy liderem w regionie pod względem rentowności i jesteśmy dumni, że możemy wnieść 9% do całkowitej składki Grupy Generali i ponad 15% do wyniku operacyjnego Grupy."

Generali w Rosji w ostatnich latach:

  • 2018 Biuro Regionalne w Pradze zostało przemianowane na Austria, Europa Środkowo-Wschodnia i Rosja
  • 2018 Rejestracja Generali Russia & CIS
  • 2017 Regionalne Biuro Generali w Pradze przejmuje odpowiedzialność za rynek rosyjski
  • 2013 Grupa Generali nabywa mniejszościowy pakiet udziałów w Ingosstrakh Insurance 38,5%