Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Zakupy z bonami od Generali w sklepach Żabka oraz Freshmarket

Centrum prasowe

Aktualności

05.11.2018 Zakupy z bonami od Generali w sklepach Żabka oraz Freshmarket

Nowi klienci Generali otrzymają jednorazowy bon zakupowy o wartości 100 zł do sklepów Żabka oraz Freshmarket za zakup ubezpieczenia OC komunikacyjnego. Akcja potrwa do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów bonów.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia OC komunikacyjnego z minimalną składką 400 zł otrzymają jednorazowy bon zakupowy o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Żabka lub Freshmarket. Bon otrzymają nowi Klienci, którzy kupią ubezpieczenie auta za pośrednictwem agenta lub pracownika Infolinii Generali. Agent lub pracownik Infolinii Generali będzie mógł wygenerować bon w systemie sprzedażowym od 2 listopada. Klient sam zdecyduje o wyborze sklepu: Żabka lub Freshmarket. Klienci Generali mogą również wybrać bony na paliwo o wartości 100 zł do zrealizowania na stacjach Circle K.

Bony zakupowe dedykowane są osobom fizycznym lub osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, które zawrą umowę na 12 miesięcy, a składka ubezpieczenia wyniesie minimum 400 zł. Ubezpieczone mogą zostać samochody osobowe, terenowe oraz ciężarowe do 3,5 t.

Generali nie zapomina także o obecnych Klientach. Dla tych, którzy posiadają aktywną polisę komunikacyjną lub mieszkaniową Generali udostępnia Program Rabatowy. W jego ramach Klienci mogą otrzymać zniżki na produkty lub usługi powiązane z rodzajem ubezpieczenia. Przykładowo posiadacze OC w Generali mogą korzystać ze stałych zniżek na paliwo i tankować taniej – nawet 15 gr/l – na 268 stacjach Circle K w całej Polsce. Partnerami Programu Rabatowego są m.in. sieć stacji paliwowych Circle K, Inter Cars, Temared, Dopasujbagażnik.pl, Villeroy & Boch.