Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Otwarcie 70. placówki partnerskiej Generali i Proama

Centrum prasowe

Aktualności

15.11.2018 Otwarcie 70. placówki partnerskiej Generali i Proama

15 listopada w Białymstoku odbyło się uroczyste otwarcie 70. placówki partnerskiej Generali i Proama – multiagencji Meritum Ubezpieczenia. Na otwarcie przybyli Andrea Simoncelli, prezes Zarządu spółek Generali w Polsce, oraz członkowie zarządu: Adam Malinowski i Rajmund Rusiecki. Właścicielami nowo otwartej multiagencji Meritum Ubezpieczenia jest małżeństwo Magdalena i Maciej Bojanowscy.

Prezes Andrea Simoncelli, zwracając się do właścicieli nowej placówki, podkreślał, jak ważne dla Generali są agencje partnerskie:

Kanał agencyjny jest dla Generali niezwykle istotny. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest partnerska współpraca. Agenci są jak koła w pojeździe, stanowią niezbędny element, bez którego niemożliwe jest poruszanie się – powiedział prezes Andrea Simoncelli.

Generali stawia na dynamiczny rozwój placówek partnerskich i do końca 2019 roku ma być ich już około 150.

Sieć rozwija się dynamicznie, jednak zdecydowanie stawiamy na jakość, a nie ilość. Bardzo uważnie analizujemy każdą propozycję otwarcia nowej placówki. Mamy istotnie znacznie więcej zgłoszeń, niż finalnie uruchomionych placówek – wyjaśnił Adam Malinowski. – Nasze analizy wykazują, że placówki partnerskie sprzedają istotnie więcej niż inne agencje, przynosząc zarazem mniej szkodowy portfel – zaznaczył.

Placówki partnerskie nie są placówkami wyłącznymi, jednak obecność Generali jest w nich silnia. Ubezpieczyciel oferuje im wsparcie szkoleniowe, marketingowe i sprzedażowe. Rozwój placówek partnerskich jest dla Generali kluczowy, dlatego w kolejnych miesiącach ich sieć będzie się zwiększać.