Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Generali wdroży płatności bezgotówkowe z Bacca

Centrum prasowe

Aktualności

14.12.2018 Generali wdroży płatności bezgotówkowe z Bacca

W połowie 2019 roku klienci Generali będą mogli płacić za polisy ubezpieczeniowe kartą, Blikiem, GooglePay lub ApplePay. Ubezpieczyciel nawiązał współpracę z Bacca, dostawcą terminali płatniczych dla agentów ubezpieczeniowych – TubaPay. Nowe rozwiązanie umożliwi przyjęcie i rozliczenie płatności bezgotówkowych.

Zakończenie integracji z TubaPay planowane jest na połowę następnego roku. Płatności cyfrowe przyśpieszą pracę agentów – TubaPay w znacznym stopniu automatyzuje proces płatności, minimalizując tym samym ryzyko błędu. Nowe rozwiązanie zwiększy także bezpieczeństwo rozliczeń, wynikające m.in. ze zmniejszenia liczby transakcji gotówkowych. Multiagenci na terminalach TubaPay będą mogą przyjąć płatności za każde ubezpieczenie.

Płatności cyfrowe stają się coraz chętniej wybieraną formą transakcji. Od kilku lat stale rośnie zainteresowanie kartami płatniczymi, powstają nowe, innowacyjne formy płatności, które rewolucjonizują dotychczasowe procesy. Dla Generali upraszczanie procesów sprzedażowych poprzez digitlizację są niezwykle ważne. Wszystko po to, by wspierać agentów w automatyzacji procesów – mówi Adam Malinowski, członek Zarządu Generali TU SA.

Agenci, którzy do tej pory nie posiadali terminali płatniczych, mogą skorzystać z nich przez rok bezpłatnie, w ramach dotacji „Polska Bezgotówkowa". Pozyskanie zgody na wprowadzenie terminali TubaPay odbywa się całkowicie online. Bacca wspiera agentów na każdym etapie wdrożenia.

Generali wprowadza transakcje bezgotówkowe także z myślą o wygodzie klientów, którzy dzięki współpracy z TubaPay, opłacą polisy za pomocą: karty zbliżeniowej, z chipem, z paskiem, ale także Blikiem, GooglePay i ApplePay.