Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Świąteczne prezenty dla dzieci od pracowników i agentów Generali

Centrum prasowe

Aktualności

21.12.2018 Świąteczne prezenty dla dzieci od pracowników i agentów Generali

91 dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych obdarowali prezentami świątecznymi pracownicy i agenci wyłączni Generali. 17 grudnia odbył się finał „Choinki Dobrych Serc", organizowany przez Fundację Dobrych Inicjatyw dla podopiecznych domów dziecka, podczas której wręczone zostały im prezenty.

Pracownicy Generali wzięli udział w akcji świątecznej już kolejny rok z rzędu, kupując prezenty dla dzieci z domów dziecka, a po raz drugi dołączyli do "Choinki Dobrych Serc".

Akcja świąteczna "Choinka dobrych serc" Fundacji Dobrych Inicjatyw rozpoczęła się kilka tygodni temu. Dzieci z 14 placówek opiekuńczo-wychowawczych z różnych regionów Polski napisały listy do św. Mikołaja, w których podzieliły się swoimi marzeniami i opisały upragnione prezenty. Do Generali wpłynęło 91 listów. Pracownicy oraz agenci wyłączni Generali postanowili spełnić marzenia podopiecznych domów dziecka.

Dla dzieci najważniejszym momentem akcji świątecznej był finał - „Choinka Dobrych Serc", która odbyła się 17 grudnia w hali EXPO w Warszawie. To wyjątkowe wydarzeniem – podopieczni z domów dziecka z całej Polski przyjechali do Warszawy, by wspólnie bawić się, integrować i cieszyć prezentami. Organizatorzy przygotowali dla nich wiele atrakcji. Dzieci także zaangażowały się w pomoc innym – wzięły udział w akcji wolontariackiej i przygotowały paczki dla swoich rówieśników z rodzin imigranckich oraz potrzebujących dzieci z Ukrainy.