Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Statuetka Instytucji Finansowej Przyjaznej Mediacji przyznana Generali

Centrum prasowe

Aktualności

12.06.2019 Statuetka Instytucji Finansowej Przyjaznej Mediacji przyznana Generali

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego przyznał Generali tytuł Instytucji Finansowej Przyjaznej Mediacji. Statuetka ta już po raz trzeci z rzędu powędrowała do Generali TU SA.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego przyznał Generali tytuł Instytucji Finansowej Przyjaznej Mediacji. Statuetka ta już po raz trzeci z rzędu powędrowała do Generali TU SA.

Uroczystość jej wręczenia odbyła się 12 czerwca 2019 r. w siedzibie KNF w Warszawie. To już kolejny raz, kiedy Generali  zostaje docenione za propagowanie i wdrażanie w swojej działalności polubownego rozwiązywania sporów z klientami. Nagrodę z rąk dra hab. Jacka Jastrzębskiego, prof. UW, Przewodniczącego KNF oraz prof. Aleksandra Chłopeckiego, Prezesa Sądu Polubownego przy KNF, odebrał Andrea Simoncelli, Prezes Zarządu Generali Polska.

- Dobre relacje z naszymi klientami to jeden z priorytetów działalności Generali. Za cel stawiamy sobie budowanie wieloletniego partnerstwa z osobami korzystającymi z naszych produktów i wspieranie ich na każdym etapie życia. Możemy to osiągnąć poprzez dialog i gotowość do wysłuchiwania wzajemnych oczekiwań. Cieszę się, że taka postawa Generali jest doceniana, m.in. przez KNF – komentuje Andrea Simoncelli, Prezes Generali Polska.

Generali otrzymało statuetkę za propagowanie idei polubownego rozwiązywania sporów ze swoimi klientami w Centrum Mediacji Sądu Polubownego przy KNF oraz za wysoki poziom dialogu.

Tytuł jest przyznawany przez Komisję Nadzoru Finansowego od 2014 roku, przez Kapitułę w składzie: Przewodniczący KNF, Prezes Sądu Polubownego przy KNF oraz trzech członków Zgromadzenia Ogólnego Arbitrów i Mediatorów Sądu Polubownego przy KNF wybranych przez to gremium.