Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Generali wyróżnione w raporcie „Turbiny Polskiej Gospodarki 2019"

Centrum prasowe

Aktualności

24.06.2019 Generali wyróżnione w raporcie „Turbiny Polskiej Gospodarki 2019"

Ubezpieczenie dla małych i średnich firm „Generali, z myślą o firmie" zostało wyróżnione w raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki, przygotowanym przez Gazetę Finansową.

Ubezpieczenie dla małych i średnich firm „Generali, z myślą o firmie" zostało wyróżnione w raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki, przygotowanym przez Gazetę Finansową.

- Pakiet „Generali, z myślą o firmie" jest skierowany do sektora MSP, czyli blisko 2 mln małych i średnich przedsiębiorstw. Chcemy zapewnić przedsiębiorcom nie tylko podstawową ochronę od pożaru i zdarzeń losowych, ale ubezpieczenie dopasowane zakresem pod kątem specyfiki branży, w której działa firma oraz dostosowane do zmieniających się warunków otoczenia biznesu – mówi Arkadiusz Wiśniewski, członek Zarządu Generali TU SA.

Ubezpieczenie może zostać zawarte w wariancie opartym na ryzykach nazwanych lub wszystkich ryzykach i rozszerzone o: ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, ubezpieczenie szyb i innych elementów stałych od stłuczenia lub ubezpieczenie OC.

Generali oferuje klientom także ochronę z zakresu cyber assistance, obejmującą ochronę danych i sprzętu IT, gdy ci padną ofiarą cyberataku lub gdy firmowy sprzęt ulegnie awarii. W tym przypadku będzie można skorzystać ze zdalnej pomocy informatyka i usługi odzyskiwania danych. Na pomoc mogą liczyć również klienci potrzebujący wsparcia w zakresie nieautoryzowanych transakcji internetowych.

Gazeta Finansowa zwróciła także uwagę na świadczenia w zakresie ochrony reputacji internetowej (cyber mobbing) w ramach ID monitoringu, a także możliwe wsparcie agencji PR, psychologa oraz prawnika.

Turbiny Polskiej Gospodarki 2019 to cykliczny raport Gazety Finansowej, uwzględniający najszybciej rozwijające się firmy sektora MSP, a także skierowane dla nich produkty.