Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Generali rozpoczyna wiosenną rekrutację do X. edycji Programu "LeoPraktyki"

Centrum prasowe

Aktualności

28.04.2014 Generali rozpoczyna wiosenną rekrutację do X. edycji Programu "LeoPraktyki"

Warszawa, 28 kwietnia 2014 r. Z końcem kwietnia Generali rozpoczyna rekrutację do X. już edycji Programu „LeoPraktyki". Do 15 maja kandydaci - studenci kierunków biznesowych takich jak: ekonomia, ubezpieczenia, bankowość-finanse, zarządzanie, prawo, matematyka, statystyka, informatyka - mogą przesyłać swoje aplikacje.

Grupa Generali przyjmie w tym roku 10 Praktykantów do pracy w centrali firmy, w Warszawie.

Z roku na rok program LeoPraktyki Generali cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba nadesłanych aplikacji – w zeszłorocznej edycji programu Generali otrzymało ponad 650 aplikacji.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, o wyborze najlepszych przesądzi przygotowanie merytoryczne kandydatów, a także kompetencje ‘miękkie', których znaczenie w środowisku pracy jest równie ważne. Generali poszukuje osób otwartych, komunikatywnych, posiadających solidną wiedzę teoretyczną, ale też zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w branży ubezpieczeniowej i chętnych do podejmowania nowych wyzwań.

- „Program letnich praktyk dla studentów. jest integralną częścią strategii personalnej Grupy Generali. Poprzez praktyki pragniemy dotrzeć do studentów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, zainteresowanych branżą ubezpieczeniową i jednocześnie nastawionych na dalszy rozwój." – mówi Katarzyna Zwierzchowska, Dyrektor Departamentu Personalnego w Grupie Generali Polska.

W Programie LeoPraktyki 2014 uczestnicy będą mogli zdobywać wiedzę i umiejętności pod okiem opiekunów Programu aż z ośmiu zespołów:

Rozwoju Ubezpieczeń Grupowych

Rozwoju Ubezpieczeń Zdrowotnych

Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Ubezpieczeń Majątkowych Klientów Indywidualnych

Aktuariatu Majątkowego

Aktuariatu Życiowego

Prawnego

Controllingu

- „LeoPraktyki są doskonałym początkiem kariery zawodowej. Warto zaznaczyć, że w tym roku  program umożliwi rozpoczęcie stażu aktuarialnego niezbędnego do zdobycia polskiej licencji Aktuariusza aż trzem praktykantom" – podkreśla Katarzyna Zwierzchowska.

Dwumiesięczny program adresowany jest do studentów ostatnich lat studiów.

Szczegóły dotyczące Programu i rekrutacji znajdują się na stronie: www.generali.pl/kariera/strefa-studenta/