Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Laur Pośredników dla Generali

Centrum prasowe

Aktualności

05.10.2017 Laur Pośredników dla Generali

Generali zostało uznane za firmę wyróżniającą się profesjonalizmem i najwyższymi standardami współpracy z pośrednikami przez firmy zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Laury Pośredników zostały przyznane w czterech kategoriach. Generali zajęło pierwsze miejsce wśród firm ubezpieczeniowych. Odbierając nagrodę Rajmund Rusiecki, członek Zarządu Generali Życie T.U. S.A. powiedział:

Nagrodę tę traktuję jako zobowiązanie. Jest ona dla nas bardzo ważna nie tylko dlatego, że otrzymujemy ją z rąk naszych partnerów biznesowych, ale również, że jednym z kluczowych kryteriów była ocena etycznego prowadzenia biznesu. Etyka w biznesie to szereg zachowań, które stawiają na pierwszym miejscu klienta. Nawet jeżeli nie przekłada się to na efekt biznesowy w krótkim okresie, to nie wyobrażam sobie budowania firmy w długiej perspektywie bez etycznego podejścia do wszystkich interesariuszy naszej firmy, w tym partnerów i klientów.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 3 października 2017 r. w hotelu Marriott w Warszawie, podczas III Kongresu Pośrednictwa Finansowego.

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce jest Związkiem Pracodawców skupiającym kilkadziesiąt kluczowych przedsiębiorstw z rynku finansowego w Polsce. Misją Związku jest budowanie kapitału społecznego w sektorze finansowym w Polsce.