Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Centrum Prasowe / Aktualności

Centrum prasowe

Aktualności

22.08.2019 Union Investment TFI zmienia nazwę na Generali Investments TFI

Generali Investments TFI S.A. zostało dziś wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego jako nowa nazwa Union Investment TFI S.A. Zmiana ta jest konsekwencją transakcji zawartej 18 czerwca 2019 pomiędzy Grupą Generali a Union Asset Management Holding AG.

czytaj więcej
01.08.2019 „Generali, z myślą o domu" zwycięża w rankingu ubezpieczeń mieszkaniowych Rzeczpospolitej

Redakcja Rzeczpospolitej przeprowadziła ranking ubezpieczeń mieszkaniowych. Pierwsze miejsce zdobyło w nim ubezpieczenie „Generali, z myślą o domu", którego odświeżoną wersję Klienci poznali na początku lipca.

czytaj więcej
30.07.2019 Generali po raz trzeci zorganizowało akcję krwiodawstwa

Aż 18 litrów krwi zebrano podczas dorocznej akcji, zorganizowanej przez Generali. 30 lipca pod siedzibą Generali w Warszawie stanął autobus - mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

czytaj więcej
22.07.2019 Generali dla korzystających z hulajnóg elektrycznych i właścicieli solarów oraz kolektorów fotowoltaicznych

Generali dostosowuje produkty do zmieniającego się stylu życia swoich Klientów. Obecnie ochroną ubezpieczeniową polisy „Generali, z myślą o domu" są objęte również panele słoneczne i kolektory fotowoltaiczne, a ubezpieczenie OC w życiu prywatnym dedykowane jest także dla właścicieli i użytkowników m.in. hulajnóg elektrycznych.

czytaj więcej
05.07.2019 Nowości w ubezpieczeniu mieszkań i domów - z Generali możesz się zapomnieć

5 lipca Generali wprowadza zmiany w ubezpieczeniach „Generali, z myślą o domu" i „Generali, z myślą o aucie". Jako jedyny ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w przypadku kradzieży lub zalania, nawet wówczas, gdy to klient zapomni zamknąć drzwi czy okno. Rozszerzono też zakres ubezpieczenia AC i Assistance. Klienci skorzystają od teraz z możliwości holowania także po awarii.

czytaj więcej
03.07.2019 Generali dla Fundacji Ratownictwa Motocyklowego

Generali po raz kolejny wsparło akcję multiagencji Unilink, która zbiera fundusze na rzecz Fundacji Ratownictwa Motocyklowego.

czytaj więcej
24.06.2019 Generali wyróżnione w raporcie „Turbiny Polskiej Gospodarki 2019"

Ubezpieczenie dla małych i średnich firm „Generali, z myślą o firmie" zostało wyróżnione w raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki, przygotowanym przez Gazetę Finansową.

czytaj więcej
19.06.2019 Konferencja Generali: Ryzyko wycofania produktu z rynku i zarządzanie kryzysem wizerunkowym

18 czerwca w warszawskim hotelu InterContinental specjaliści Generali opowiadali o tym, w jaki sposób ubezpieczenie CPI (contaminated product insurance) zabezpiecza producentów żywności przed ryzykami związanymi z zanieczyszczeniem ich wyrobów i wynikającym z tego możliwym kryzysem wizerunkowym.

czytaj więcej
18.06.2019 Generali sfinalizowało przejęcie Union Investment TFI S.A. w Polsce

Generali i niemiecka grupa Union Asset Management Holding AG sfinalizowały transakcję zakupu Union Investment TFI S.A. w Polsce. Generali otrzymało już w tym celu wszelkie niezbędne zgody od organów regulacyjnych i ds. ochrony konkurencji i konsumentów.

czytaj więcej
12.06.2019 Statuetka Instytucji Finansowej Przyjaznej Mediacji przyznana Generali

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego przyznał Generali tytuł Instytucji Finansowej Przyjaznej Mediacji. Statuetka ta już po raz trzeci z rzędu powędrowała do Generali TU SA.

czytaj więcej
10.06.2019 Rozpoczyna się renowacja historycznego budynku Prokuracji Starej na Placu św. Marka w Wenecji

Działanie, które jest częścią większego planu Generali i dotyczy weneckiego obszaru Marciana, obejmuje również tamtejsze Ogrody Królewskie. Modernizacja odbędzie się wg projektu pracowni David Chipperfield Architects.

czytaj więcej
30.05.2019 Generali wyróżnione w konkursie Power of Content Marketing Awards!

Gecon, portal dla pracowników Generali Polska, został wyróżniony w konkursie Power of Content Marketing Awards 2019 w kategorii Portal Pracowniczy.

czytaj więcej
28.05.2019 Zgoda KNF na połączenie Generali Życie i Concordia Capital

Komisja Nadzoru Finansowego na dzisiejszym posiedzeniu wyraziła zgodę na połączenie Generali Życie TU SA i WTUŻiR Concordia Capital SA. Na tym samym posiedzeniu zgodę na pełnienie funkcji Prezesa spółek Concordia w Polsce otrzymał Maciej Fedyna.

czytaj więcej
24.05.2019 Generali wspiera klientów, którzy ucierpieli podczas ostatnich ulew

Generali wprowadziło uproszczone procedury w celu pomocy poszkodowanym w wyniku ostatnich ulew oraz przyspieszenia procesu likwidacji tych szkód.

czytaj więcej
23.05.2019 Generali pomaga poszkodowanym po przejściu trąby powietrznej na Lubelszczyźnie

Po wtorkowym przejściu trąby powietrznej w gminie Wojciechów na Lubelszczyźnie, Generali natychmiast wysłało na miejsce pracowników mobilnego centrum likwidacji szkód, aby wesprzeć swoich klientów, poszkodowanych wskutek tego zdarzenia.

czytaj więcej
22.05.2019 Nowości w produktach Generali i Proama

Generali wprowadziło nowe rozwiązania w ubezpieczeniach turystycznych oraz ubepieczeniach dla małych i średnich firm.

czytaj więcej
28.02.2019 Gala Człowieka Roku Ubezpieczeń 2018

W środę 27 lutego 2019 roku podczas uroczystej Gali Gazety Ubezpieczeniowej, Andrea Simoncelli, Prezes spółek Generali Polska odebrał z rąk dr Bożeny M. Dołęgowskiej-Wysockiej nagrodę Człowiek Roku Ubezpieczeń 2018. Nagrodę dla Człowieka Roku Ubezpieczeń stanowił portret nagrodzonego.

czytaj więcej
15.02.2019 Generali Polska z Bezpieczny.pl.

Generali Polska zostało większościowym udziałowcem spółki technologicznej, zajmującej się internetową sprzedażą produktów ubezpieczeniowych - Bezpieczny.pl, właściciela portalu bezpieczni.pl. Bezpieczni.pl to strona, dedykowana lokalnym pośrednikom, dla których stanowi wirtualne biuro czynne 24h/dobę. Dla klienta to wielofunkcyjny portal internetowy, całodobowy „sklep" z ubezpieczeniami.

czytaj więcej
13.02.2019 All you need is love? Ubezpieczenie na romantyczne wypady

Walentynkowy weekend jest okazją do romantycznego wyjazdu we dwoje. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się wycieczkę do słynnej europejskiej stolicy, czy na krótki wypad do niewielkiego, zacisznego miasteczka ubezpieczenie turystyczne w Generali pozwoli w pełni cieszyć się czasem "we dwoje".

czytaj więcej
29.01.2019 Ubezpieczenie na narty

Narty, snowboard lub inne zimowe sporty dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń. Oblodzone szczyty górskie na horyzoncie, zaśnieżone stoki oraz ogień w kominku górskiego schroniska już czekają na amatorów białego szaleństwa. Jakie ubezpieczenie zapewni nam bezpieczeństwo na stoku i uchroni przed wysokimi kosztami w razie nieprzewidzianych zdarzeń?

czytaj więcej
22.01.2019 Andrea Simoncelli „Człowiekiem Roku Ubezpieczeń 2018"

Prezes spółek Generali Polska, Andrea Simoncelli, został „Człowiekiem Roku Ubezpieczeń 2018". Tytuł przyznała Gazeta Ubezpieczeniowa między innymi w uznaniu za zmianę modelu biznesowego oraz rosnące zaangażowanie Generali na polskim rynku.

czytaj więcej
17.01.2019 Generali - Ubezpieczycielem roku 2018 według Gazety Ubezpieczeniowej

Gazeta Ubezpieczeniowa przyznała Generali tytuł Ubezpieczyciela roku 2018 za „całe spektrum spektakularnych i efektywnych posunięć wykonanych w 2018 r." przez Generali. Gazeta docenia m. in. "przejęcie Concordii, wprowadzenie szeregu rozwiązań stworzonych we współpracy z agentami oraz stworzenie alternatywnej do obniżek cen zachęty dla nowych klientów OC ppm."

czytaj więcej
09.01.2019 Nowe funkcjonalności portali Merkury+ i ProAgent+

Od 9 stycznia agenci ubezpieczeniowi Generali i Proama mogą korzystać z nowych funkcjonalności portali Merkury+ i ProAgent+.

czytaj więcej
09.01.2019 Nowości w produktach Generali i Proama

Generali i Proama wprowadziły zmiany w ubezpieczeniach podróżnych, ubezpieczeniach dla firm oraz ubezpieczeniach rolnych. Zmienione produkty są dostępne dla klientów od 9 stycznia.

czytaj więcej
21.12.2018 Grupa Generali uzupełniła skład Rad Nadzorczych towarzystw Concordia w Polsce

19 grudnia br. zostały uzupełnione Składy Rad Nadzorczych spółek Concordia w Polsce. Przewodniczącym Rady Nadzorczej Wielkopolskiego Towarzystwa Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital Spółka Akcyjna oraz Rady Nadzorczej Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych został Andrea Simoncelli.

czytaj więcej
21.12.2018 Świąteczne prezenty dla dzieci od pracowników i agentów Generali

91 dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych obdarowali prezentami świątecznymi pracownicy i agenci wyłączni Generali. 17 grudnia odbył się finał „Choinki Dobrych Serc", organizowany przez Fundację Dobrych Inicjatyw dla podopiecznych domów dziecka, podczas której wręczone zostały im prezenty.

czytaj więcej
19.12.2018 Akcesoria dla domowych pupili taniej z Generali

Zniżkę na cały asortyment internetowego sklepu zoologicznego, mogą otrzymać klienci Generali, posiadający aktywne ubezpieczenie domu lub mieszkania. Do Programu Rabatowego dla klientów Generali przystąpił nowy partner - internetowy sklep zoologiczny Max&Mrau.

czytaj więcej
14.12.2018 Generali wdroży płatności bezgotówkowe z Bacca

W połowie 2019 roku klienci Generali będą mogli płacić za polisy ubezpieczeniowe kartą, Blikiem, GooglePay lub ApplePay. Ubezpieczyciel nawiązał współpracę z Bacca, dostawcą terminali płatniczych dla agentów ubezpieczeniowych – TubaPay. Nowe rozwiązanie umożliwi przyjęcie i rozliczenie płatności bezgotówkowych.

czytaj więcej
06.12.2018 E-deklaracje w ubezpieczeniach grupowych Generali

Generali wprowadziło przełomowe rozwiązanie do obsługi procesów związanych z ubezpieczeniami grupowymi na życie. Od 21 listopada klienci mogą składać deklarację przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w wersji elektronicznej. E-deklaracja zwolni klientów z obowiązku czasochłonnego składania deklaracji w wersji drukowanej i z podpisem.

czytaj więcej
30.11.2018 Generali finalizuje przejęcie spółek Concordia

Warszawa – Po otrzymaniu wszystkich wymaganych zgód regulacyjnych i antymonopolowych, w tym między innymi po zatwierdzeniu przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF), Generali zawarło finalną umowę przejęcia pełnej kontroli nad polskim zakładem ubezpieczeń oferującym ubezpieczenia na życie Concordia Capital SA oraz zakładem ubezpieczeń Concordia Polska TUW, oferującym ubezpieczenia majątkowe, od ich niemieckich akcjonariuszy Concordia Versicherung i Vereinigte Hagelversicherung. Przejęcie polskich spółek Concordia znacząco wzmocni obecność Generali w Polsce.

czytaj więcej
28.11.2018 Generali z nową wersją aplikacji sprzedażowej dla agentów

Generali udostępniło dla swoich agentów nowe wersje aplikacji mobilnych Generali Agent i Proama Agent, ułatwiające procesy sprzedażowe i obsługowe. Dzięki aktualizacjom aplikacji agenci w łatwy i szybki sposób mogą sprawdzić na bieżąco wyniki sprzedaży oraz zobaczyć listę polis nieopłaconych. Od momentu wdrożenia z aplikacji skorzystało już prawie 2 000 agentów, sprzedając ponad 700 polis. Aplikacje są kolejnym etapem digitalizacji procesu sprzedaży i obsługi w Generali.

czytaj więcej
21.11.2018 Generali 2021: Wykorzystywanie mocnych stron dla przyspieszenia rozwoju

Generali przedstawia inwestorom nowy trzyletni plan strategiczny

czytaj więcej
15.11.2018 Otwarcie 70. placówki partnerskiej Generali i Proama

15 listopada w Białymstoku odbyło się uroczyste otwarcie 70. placówki partnerskiej Generali i Proama – multiagencji Meritum Ubezpieczenia. Na otwarcie przybyli Andrea Simoncelli, prezes Zarządu spółek Generali w Polsce, oraz członkowie zarządu: Adam Malinowski i Rajmund Rusiecki. Właścicielami nowo otwartej multiagencji Meritum Ubezpieczenia jest małżeństwo Magdalena i Maciej Bojanowscy.

czytaj więcej
14.11.2018 Strategia dotycząca zmian klimatu

Nota techniczna: Ubezpieczanie i inwestowanie w społeczeństwo niskoemisyjne

czytaj więcej
08.11.2018 Generali Real Estate nabywa kolejny kluczowy biurowiec w centrum Warszawy

Praga - Generali Real Estate S.p.A. za pośrednictwem Generali Real Estate Fund CEE*, zakończyło proces zakupu od S+B Gruppe AG budynku Senatorska 18, historycznego budynku biurowego, zlokalizowanego w centrum Warszawy. Budynek Senatorska 18 znany jest również jako Pałac Jabłonowskich.

czytaj więcej
05.11.2018 Zakupy z bonami od Generali w sklepach Żabka oraz Freshmarket

Nowi klienci Generali otrzymają jednorazowy bon zakupowy o wartości 100 zł do sklepów Żabka oraz Freshmarket za zakup ubezpieczenia OC komunikacyjnego. Akcja potrwa do 30 listopada lub do wyczerpania zapasów bonów.

czytaj więcej
31.10.2018 Generali otwiera przedstawicielstwo w Moskwie

Przedstawicielstwo Generali w Moskwie zostało oficjalnie otworzone 31 października 2018 r. przez Luciano Cirinà, Austria, CEE & Russia Regional Officer i Prezesa Generali CEE Holding oraz Giorgio Callegari, Prezesa Generali Russia & CIS. Dzień wcześniej, z okazji ceremonii otwarcia, Generali było głównym partnerem koncertu w Wielkiej Sali Konserwatorium Moskiewskiego.

czytaj więcej
22.10.2018 Generali przejmuje Union Investment TFI w Polsce

Mediolan - Generali zawarło umowę z niemiecką Grupą Union Asset Management Holding AG w sprawie przejęcia 100% udziałów w polskiej spółce Union Investment TFI S.A. Transakcja podlega zatwierdzeniu przez instytucje regulacyjne. Przejęcie polskiego Union Investment TFI znacząco wzmocni obecność Generali w Polsce.

czytaj więcej
18.10.2018 Generali i Proama na podium w rankingu PIBJA i Onetu

Proama zajęła pierwsze miejsce a Generali trzecie w rankingu towarzystw oferujących najlepsze polisy mieszkaniowe, przeprowadzonym przez Polski Instytut Badań Jakości i portal Onet. Ocenie poddano ubezpieczenia mieszkaniowe 17 podmiotów ubezpieczeniowych.

czytaj więcej
17.10.2018 Zgłoszenia online z polis komunikacyjnych w Generali i w Proama

Po ubezpieczeniach na życie i ubezpieczeniach mieszkaniowych, Generali wprowadziło formularz online do zgłaszania szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych. Dane wprowadzone przez Klienta automatycznie rejestrują się w systemie do obsługi szkód. Poprzez stronę www szkodę z ubezpieczenia OC i AC mogą zgłosić zarówno Klienci Generali, jak i Proama.

czytaj więcej
12.10.2018 Ochrona wynajmowanego mieszkania

W związku z rokiem akademickim rozpoczął się wzmożony ruch na rynku wynajmu mieszkań w Polsce. Ubezpieczenie "Generali, z myślą o domu" uchroni właścicieli mieszkań przed ewentualnymi skutkami szkód wyrządzonych przez lokatorów, a najemcom pozwoli zabezpieczyć własne mienie w wynajmowanym lokum.

czytaj więcej
08.10.2018 Obiad dla dziecka za ankietę Klienta – współpraca Generali z PAH

Generali rozpoczęło współpracę z Polską Akcją Humanitarną (PAH). W ramach tej współpracy, za każdą ankietę NPS wypełnioną przez Klienta firmy, Generali będzie fundowało obiad dla dziecka dożywianego w ramach programu Pajacyk.

czytaj więcej
04.10.2018 Zgłoszenia online z polis życiowych w Generali

Generali wprowadziło formularz online do zgłaszania roszczeń w ramach Grupowego Ubezpieczenia na Życie. Dzięki temu rozwiązaniu klienci Generali lub ich bliscy w kilka minut mogą wypełnić zgłoszenie, a po 1 dniu uzyskują decyzję dotyczącą świadczenia.

czytaj więcej
02.10.2018 Laur Pośredników Finansowych 2018 dla Generali

Generali – już drugi rok z rzędu - zostało uznane za firmę wyróżniającą się profesjonalizmem i najwyższymi standardami współpracy z pośrednikami przez podmioty zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

czytaj więcej
06.09.2018 Bezpiecznie na każdym kroku – pakiet Generali dla dziecka

Pierwsze dni nowego roku szkolnego to doskonała okazja, aby zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka – nie tylko w szkole, ale i na zajęciach dodatkowych, podczas wycieczek szkolnych, czy w domu. Taką ochronę zapewnia ubezpieczenie „Generali, z myślą o NNW" Pakiet dla dziecka.

czytaj więcej
21.08.2018 Zdalna likwidacja szkód w Generali

Zdalne oględziny i tworzenie dokumentacji szkodowej oraz samodzielna likwidacja szkód przez klientów – to możliwości jakie dają aplikacje mobilne Generali. Generali wciąż pracuje nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, żeby skrócić czas obsługi klientów i spełniać ich oczekiwania. Właśnie wprowadziło nową aplikację – Generali Online, a inna – AudaFoto – jest obecnie w fazie testów.

czytaj więcej
31.07.2018 Klienci Generali tankują taniej

Kierowca, który zdecyduje się na zakup OC w Generali, otrzyma jednorazowy bon paliwowy o wartości 100 zł. Dodatkowo w ramach Programu Rabatowego stale może korzystać ze zniżek na paliwo oferowanych przez Generali wszystkim posiadaczom polis komunikacyjnych w Generali. Kampania promująca obie akcje Generali właśnie wystartowała w ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych.

czytaj więcej
16.07.2018 Przyczepy i akcesoria transportowe do aut taniej z Generali

Nawet do 500 zł oszczędności przy zakupie przyczepy samochodowej i 20% zniżki na zakup bagażnika samochodowego na letnie wakacje mogą zyskać Klienci Generali posiadający aktywną polisę OC lub AC. Do Programu Rabatowego dla Klientów Generali przystąpiło dwóch kolejnych partnerów – DopasujBagaznik.pl i Temared.

czytaj więcej
13.07.2018 Akcja honorowego oddawania krwi z Generali

48 osób, 4 godziny, 18,5 litra krwi przekazane Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie – to bilans tegorocznej akcji honorowego oddawania krwi, zorganizowanej przez Generali.

czytaj więcej
25.06.2018 Nowa odsłona ubezpieczeń komunikacyjnych i turystycznych w Generali

Generali wprowadziło zmiany w ubezpieczeniach komunikacyjnych i turystycznych. Zmniejszenie ceny OC 360 º czy zwiększenie do 1 200 000 zł maksymalnej sumy ubezpieczenia kosztów leczenia w podróży zagranicznej to tylko niektóre z nowości w ofercie Generali.

czytaj więcej
21.06.2018 Zniżki na paliwo dla Klientów Generali

150 zł zaoszczędzi na tankowaniu kierowca, który kupi ubezpieczenie OC lub AC w Generali, dzięki współpracy Generali z Circle K w ramach Programu Rabatowego dla Klientów Generali.

czytaj więcej
20.06.2018 Komfortowe assistance na wypadek uszkodzonej podłogi

Europ Assistance Polska rozpoczęła obsługę klientów sieci sklepów KOMFORT, którzy objęci są ochroną Ubezpieczenia Generali „Bezpieczna Podłoga". Ubezpieczeni mogą liczyć na organizację i pokrycie kosztów pomocy w przypadku wystąpienia nagłych, nieprzewidzianych zdarzeń.

czytaj więcej
11.06.2018 Ratownicy Generali ochraniali Wiązowna Trail

Trzech ratowników z Generali Rescue Team: Stanisław Bartosik, Maciej Nielubowicz i Piotr Bułka wspierali w miniony weekend uczestników biegu Wiązowna Trail. Nasz zespół działał na trasie, przy punkcie nawadniania i współpracował z karetką, która dyżurowała przy mecie.

czytaj więcej
06.06.2018 Nowe możliwości z aplikacjami mobilnymi Generali Agent i Proama Agent

Generali wprowadziło dwie aplikacje mobilne – Generali Agent i Proama Agent – umożliwiające multiagentom m.in. skanowanie dowodów rejestracyjnych za pomocą smartfona. Aplikacje upraszczają wystawianie polis komunikacyjnych.

czytaj więcej
23.05.2018 Generali poprzez przejęcia w Słowenii i Polsce zwiększa swoją ekspansję w regionie CEE

Generali rozszerza swoją obecność w regionie CEE poprzez skuteczne działania w zakresie fuzji i przejęć w Słowenii i w Polsce.

czytaj więcej
16.05.2018 Generali Instytucją Finansową Przyjazną Mediacji

Po raz kolejny Generali TU SA zostało uznane za „Instytucję finansową przyjazną mediacji". Wyróżnienie przyznał Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.

czytaj więcej
15.03.2018 SKONSOLIDOWANE WYNIKI GRUPY GENERALI NA DZIEŃ 31 GRUDNIA 2017 R.

WYNIK OPERACYJNY REKORDOWO WYSOKI, ZYSK NETTO POWYŻEJ 2,1 MLD EURO, DYWIDENDA W GÓRĘ O 6% DO 0,85 EURO ZA AKCJĘ POTWIERDZAJĄ, ŻE STRATEGIA GENERALI JEST NA DOBREJ DRODZE

czytaj więcej
15.03.2018 SKONSOLIDOWANE WYNIKI GRUPY GENERALI NA DZIEŃ 31 GRUDNIA 2017 R.

WYNIK OPERACYJNY REKORDOWO WYSOKI, ZYSK NETTO POWYŻEJ 2,1 MLD EURO, DYWIDENDA W GÓRĘ O 6% DO 0,85 EURO ZA AKCJĘ POTWIERDZAJĄ, ŻE STRATEGIA GENERALI JEST NA DOBREJ DRODZE

czytaj więcej
01.02.2018 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.01.2017 r.

czytaj więcej
12.01.2018 Generali DFE – roczna struktura aktywów na dzień 29 grudnia 2017 r.

Generali Dobrowolny Fundusz Emerytalny przekazuje informację o rocznej strukturze aktywów - stan na dzień 29 grudnia 2017 r.

czytaj więcej
09.01.2018 W Generali samodzielnie zlikwidujesz szkodę majątkową przez smartfona

Generali wdrożyło HomeSmart do samodzielnej likwidacji szkód majątkowych przez klientów. Aplikacja przyspiesza proces likwidacji szkód zalaniowych i nie wymaga wizyty rzeczoznawcy w miejscu powstania zniszczenia. Dzięki tej opcji klienci - jeśli kwota wyliczona przez system ich satysfakcjonuje - otrzymują odszkodowanie w ciągu jednego dnia.

czytaj więcej
04.01.2018 Ryzyko pod kontrolą. Ubezpieczenia podczas zimowych wyjazdów

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Amatorzy białego szaleństwa odkurzają narty i snowboardy, planują zimowe wyjazdy. Warto w tych planach uwzględnić bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Jaki rodzaj ubezpieczenia sprawi, że na stoku będziemy się czuli bezpieczniej, a w razie nieprzewidzianych zdarzeń unikniemy m.in. wysokich kosztów pomocy medycznej za granicą?

czytaj więcej
04.01.2018 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 29 grudnia 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 29 grudnia 2017 r.

czytaj więcej
02.01.2018 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 29.12.2017 r.

czytaj więcej
22.12.2017 Bezpieczne Święta

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Niezależnie od tego, czy spędzamy je w gronie najbliższych, w zagranicznych kurortach czy w klimatycznych polskich ośrodkach turystycznych pozostawiamy wówczas nasze domy i mieszkania. Jakie ubezpieczenie wybrać, aby w pełni je ochroniło, a nam pozwoliło cieszyć się Świętami – czy to przy tradycyjnym polskim stole, czy pod palmami? Co zrobić, aby również przygotowania do tych magicznych chwil nie stały się dla nas źródłem stresu i nieoczekiwanych wydatków?

czytaj więcej
19.12.2017 OC dla klienta korporacyjnego Generali „Najlepszym Produktem dla Biznesu 2017"

Tytuł „Najlepszy Produkt dla Biznesu 2017" dla ubezpieczenie OC dla klienta korporacyjnego w Generali przyznała Gazeta Finansowa.

czytaj więcej
14.12.2017 W Generali samodzielnie wycenisz szkodę przez „komórkę"

Generali wdrożyło AudaSmart do samodzielnej likwidacji szkód komunikacyjnych przez Klientów. Dzięki tej opcji Klienci - jeśli kwota wyliczona przez system ich satysfakcjonuje - otrzymują pieniądze na naprawę auta w ciągu jednego dnia.

czytaj więcej
30.11.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.11.2017 r.

czytaj więcej
30.11.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 listopada 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 listopada 2017 r.

czytaj więcej
09.11.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 października 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 października 2017 r.

czytaj więcej
02.11.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.10.2017 r.

czytaj więcej
05.10.2017 Laur Pośredników dla Generali

Generali zostało uznane za firmę wyróżniającą się profesjonalizmem i najwyższymi standardami współpracy z pośrednikami przez firmy zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

czytaj więcej
04.10.2017 Prof. Marcin Orlicki w Radach Nadzorczych spółek Generali w Polsce

Organy statutowe Generali T.U. S.A., Generali Życie T.U. S.A. oraz Generali Finance Sp. z o.o. powołały prof. Marcina Orlickiego jako niezależnego członka Rad Nadzorczych tych spółek.

czytaj więcej
04.10.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 29 wrzesień 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 29 września 2017 r.

czytaj więcej
02.10.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 29.09.2017 r.

czytaj więcej
29.09.2017 Ratownicy Generali

Grupa 9 pracowników Generali Polska zakończyła kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Tym samym zasilili szeregi ratowników w Polsce.

czytaj więcej
05.09.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 sierpnia 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 sierpnia 2017 r.

czytaj więcej
01.09.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.08.2017 r.

czytaj więcej
25.08.2017 W Generali łatwiejsza i szybsza wypłata odszkodowań po nawałnicach

Generali prowadzi wiele działań mających na celu pomoc i przyspieszenie procesu likwidacji szkód powstałych w wyniku ostatnich nawałnic.

czytaj więcej
24.08.2017 Z Generali ochrona w szkole i po lekcjach

Już 25 sierpnia Generali rozpoczyna nową kampanię Generali, z myślą o NNW. Pakiet dla dziecka." Kampania będzie skierowana do rodziców dzieci do 18. roku życia oraz osób do 26. roku życia uczących się w trybie dziennym.

czytaj więcej
18.08.2017 Generali pomaga Polakom na wakacjach

W ciągu ostatnich 12 miesięcy tylko w 5 najczęściej odwiedzanych przez Polaków krajach Generali aż 1474 razy udzieliło pomocy klientom w ramach polisy turystycznej.

czytaj więcej
03.08.2017 Pracownicy Generali Polska oddają krew

2 sierpnia br. Generali Polska, przed swoim budynkiem w Warszawie, zorganizowało akcję honorowego oddawania krwi.

czytaj więcej
03.08.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 lipca 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 lipca 2017 r.

czytaj więcej
01.08.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.07.2017 r.

czytaj więcej
10.07.2017 Generali z myślą o Klientach

Generali słuchając swoich Klientów uruchomiło specjalny numer telefonu, przy którym co tydzień dyżurują menedżerowie zarządzający obszarem likwidacji szkód.

czytaj więcej
07.07.2017 Generali OFE – półroczna struktura aktywów na dzień 30 czerwca 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o półrocznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 czerwca 2017 r.

czytaj więcej
06.07.2017 Generali z myślą o dzieciach

Generali wprowadziło ubezpieczenie posagowe dedykowane dzieciom. „Generali z myślą o dziecku" to produkt, który pozwala m.in. zapewnić dziecku wkroczenie w dorosłe życie ze wsparciem finansowym na realizację jego planów.

czytaj więcej
04.07.2017 Z Generali szersza ochrona podczas wakacji

Generali rozszerzyło zakres ubezpieczeń turystycznych „Generali, z myślą o podróży".

czytaj więcej
03.07.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.06.2017 r.

czytaj więcej
03.07.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 czerwca 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 czerwca 2017 r.

czytaj więcej
03.07.2017 Generali promuje ubezpieczenie mieszkaniowe

3 lipca br. Generali rozpoczęła się dwumiesięczna kampanią reklamowa, promująca ubezpieczenie mieszkaniowe - „Generali, z myślą o domu".

czytaj więcej
05.06.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 maja 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 maja 2017 r.

czytaj więcej
01.06.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.05.2017 r.

czytaj więcej
25.05.2017 Inauguracja Uniwersytetu Likwidacji Szkód Generali

19 maja 2017 w auli Collegium Maius w Lublinie odbyła się Inauguracja Uniwersytetu Likwidacji Szkód Generali, nowego kompleksowego projektu szkoleniowego przeznaczonego dla najmłodszych stażem pracowników pionu likwidacji szkód Generali Polska.

czytaj więcej
05.05.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 28 kwietnia 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 28 kwietnia 2017 r.

czytaj więcej
04.05.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 28.04.2017 r.

czytaj więcej
14.04.2017 Nowe Autocasco w Generali

Generali wprowadza nowe autocasco. W ramach wprowadzonych zmian Generali premiuje najlepszych Klientów.

czytaj więcej
13.04.2017 Ubezpieczenie mieszkaniowe Generali z jeszcze lepszym zakresem

Ubezpieczenie Generali z myślą o domu, uznane przez Rzeczpospolitą za najlepsze na rynku, zostało wzbogacone o nowe elementy tak, aby zapewniało klientom jeszcze szerszą ochronę.

czytaj więcej
05.04.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 marca 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 marca 2017 r.

czytaj więcej
03.04.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.03.2017 r.

czytaj więcej
02.03.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 28 lutego 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 28 lutego 2017 r.

czytaj więcej
01.03.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 28.02.2017 r.

czytaj więcej
15.02.2017 Mediacje i polubowne rozwiązywanie sporów

Generali jest otwarte na dialog oraz polubowne rozwiązywanie ewentualnych sporów z Klientami.

czytaj więcej
02.02.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 stycznia 2017 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 stycznia 2017 r.

czytaj więcej
01.02.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.01.2017 r.

czytaj więcej
23.01.2017 Klienci Generali z ochroną również podczas podróży krajowych

Generali Polska we współpracy z Europ Assistance Polska wprowadziło dla swoich klientów możliwość ubezpieczenia podróży krajowych. W ramach polisy ubezpieczeni mogą liczyć na zwrot kosztów leczenia i pakiet usług assistance.

czytaj więcej
13.01.2017 Generali DFE – roczna struktura aktywów na dzień 30 grudnia 2016 r.

Generali Dobrowolny Fundusz Emerytalny przekazuje informację o rocznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 grudnia 2016 r.

czytaj więcej
13.01.2017 Generali OFE – roczna struktura aktywów na dzień 30 grudnia 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o rocznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 grudnia 2016 r.

czytaj więcej
10.01.2017 Generali OFE – półroczna struktura aktywów na dzień 30 grudnia 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o półrocznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 grudnia 2016 r.

czytaj więcej
05.01.2017 Krystyna Matysiak dołącza do Generali Polska

Krystyna Matysiak dołączy do Generali Polska i będzie odpowiedzialna za Human Resources i Obsługę Klienta.

czytaj więcej
04.01.2017 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 grudnia 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 grudnia 2016 r.

czytaj więcej
02.01.2017 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.12.2016 r.

czytaj więcej
30.12.2016 Najlepsze Życzenia Noworoczne

Szanowni Państwo, życzymy Państwu udanego Nowego Roku, pełnego sukcesów. Specjalnie dla Państwa nagraliśmy życzenia noworoczne.

czytaj więcej
05.12.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 listopada 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 listopada 2016 r.

czytaj więcej
05.12.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.11.2016 r.

czytaj więcej
04.11.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 października 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 października 2016 r.

czytaj więcej
02.11.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.10.2016 r.

czytaj więcej
06.10.2016 Zgoda KNF na powołanie Andrea Simoncelli na Prezesa Zarządu Generali TU i Generali Życie TU

4 października br. Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Andrea Simoncelli na Prezesa Zarządu Generali Towarzystwo Ubezpieczeń SA i Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń SA.

czytaj więcej
05.10.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 września 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 września 2016 r.

czytaj więcej
03.10.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.09.2016 r.

czytaj więcej
06.09.2016 Merkury + - system, który nie wymaga szkoleń

4 września 2016 wszyscy agenci, współpracujący z Generali, zostali włączeni do nowego systemu do sprzedaży polis Merkury Plus.

czytaj więcej
05.09.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 sierpnia 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 sierpnia 2016 r.

czytaj więcej
01.09.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.08.2016 r.

czytaj więcej
03.08.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 29 lipca 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 29 lipca 2016 r.

czytaj więcej
01.08.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 29.07.2016 r.

czytaj więcej
08.07.2016 Generali OFE – półroczna struktura aktywów na dzień 30 czerwca 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o półrocznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 czerwca 2016 r.

czytaj więcej
05.07.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 czerwca 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 czerwca 2016 r.

czytaj więcej
04.07.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.06.2016 r.

czytaj więcej
03.06.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 maja 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 maja 2016 r.

czytaj więcej
01.06.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.05.2016 r.

czytaj więcej
27.05.2016 Adam Malinowski w Zarządzie Generali Polska

Adam Malinowski został powołany do Zarządu Generali TU SA i Generali Finance Sp. z o.o. W obydwu spółkach odpowiada za sprzedaż multiagencyjną Generali i Proama, kanał direct, sprzedaż dealerską oraz marketing.

czytaj więcej
29.04.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 29.04.2016 r.

czytaj więcej
29.04.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 29 kwietnia 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 29 kwietnia 2016 r.

czytaj więcej
06.04.2016 Jednostka Generali - Global Corporate & Commercial służy niemieckim firmom w Polsce

Global Corporate & Commercial (GC&C) będzie oferować zindywidualizowane usługi dla średnich i dużych niemieckich firm na całym świecie i również w Polsce.

czytaj więcej
05.04.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 marca 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 marca 2016 r.

czytaj więcej
01.04.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.03.2016 r.

czytaj więcej
03.03.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 29 lutego 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 29 lutego 2016 r.

czytaj więcej
01.03.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 29.02.2016 r.

czytaj więcej
04.02.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 29 stycznia 2016 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 29 stycznia 2016 r.

czytaj więcej
02.02.2016 Generali DFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Dobrowolny Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 29.01.2016 r.

czytaj więcej
02.02.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 29.01.2016 r.

czytaj więcej
12.01.2016 Generali OFE – półroczna struktura aktywów na dzień 31 grudnia 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o półrocznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 grudnia 2015 r.

czytaj więcej
07.01.2016 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 grudnia 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 grudnia 2015 r.

czytaj więcej
04.01.2016 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.12.2015 r.

czytaj więcej
03.12.2015 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 listopada 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 listopada 2015 r.

czytaj więcej
02.12.2015 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.11.2015 r.

czytaj więcej
12.11.2015 Andrea Simoncelli – nowy Country Manager Generali Polska

Z dniem 1 stycznia 2016 Andrea Simoncelli zostanie powołany na nowego Country Managera spółek Grupy Generali w Polsce. Będzie pełnił funkcje Prezesa Zarządu spółek Generali T.U. S.A. i Generali Życie T.U. S.A. oraz Generali Finance sp. z o.o. zastępując Roberta Sokołowskiego, który podejmie nowe wyzwania poza Grupą. W międzyczasie, Maciej Fedyna, Członek Zarządu i CFO, przejmie koordynację zarządzania.

czytaj więcej
04.11.2015 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 października 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 października 2015 r.

czytaj więcej
02.11.2015 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.10.2015 r.

czytaj więcej
05.10.2015 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 września 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 września 2015 r.

czytaj więcej
02.10.2015 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.09.2015 r.

czytaj więcej
04.09.2015 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 sierpnia 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 sierpnia 2015 r.

czytaj więcej
01.09.2015 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.08.2015 r.

czytaj więcej
05.08.2015 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 lipca 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 lipca 2015 r.

czytaj więcej
03.08.2015 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.07.2015 r.

czytaj więcej
08.07.2015 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.06.2015 r.

czytaj więcej
08.07.2015 Generali OFE – półroczna struktura aktywów na dzień 30 czerwca 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o półrocznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 czerwca 2015 r.

czytaj więcej
06.07.2015 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 czerwca 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 czerwca 2015 r.

czytaj więcej
03.06.2015 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 29 maja 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 29 maja 2015 r.

czytaj więcej
02.06.2015 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 29.05.2015 r.

czytaj więcej
06.05.2015 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 kwietnia 2015 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 kwietnia 2015 r.

czytaj więcej
06.05.2015 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.04.2015 r.

czytaj więcej
03.03.2015 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 27.02.2015 r.

czytaj więcej
20.02.2015 Generali - nowe otwarcie. W rytmie zmieniającego się życia

Grupa Generali Polska zaprezentowała nową kampanię reklamową. Hasło przewodnie kampanii brzmi: „Życie się zmienia, więc Generali zmienia ubezpieczenia".

czytaj więcej
05.12.2014 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 28 listopada 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 28 listopada 2014 r.

czytaj więcej
01.12.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 28.11.2014 r.

czytaj więcej
07.11.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.10.2014 r.

czytaj więcej
03.10.2014 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 30 września 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 września 2014 r.

czytaj więcej
01.10.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.09.2014 r.

czytaj więcej
18.09.2014 Generali partnerem kampanii "Nie wstępuj w związek na który nie jesteś gotowy"

Generali zostało partnerem kampanii „Nie wstępuj w związek na który nie jesteś gotowy", której inicjatorem jest Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

czytaj więcej
17.09.2014 #jedzjablka z Generali

Warszawa, 17 września 2014 r. Grupa Generali Polska, mając na celu pomoc polskim producentom jabłek, przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „#jedzjablka".

czytaj więcej
03.09.2014 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 29 sierpnia 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 29 sierpnia 2014 r.

czytaj więcej
01.09.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.09.2014 r.

czytaj więcej
05.08.2014 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 lipca 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 lipca 2014 r.

czytaj więcej
04.08.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.07.2014 r.

czytaj więcej
08.07.2014 Generali OFE – półroczna struktura aktywów na dzień 30 czerwca 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o półrocznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 czerwca 2014 r.

czytaj więcej
03.07.2014 Generali OFE - struktura aktywów na dzień 30 czerwca 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 czerwca 2014 r.

czytaj więcej
01.07.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.06.2014 r.

czytaj więcej
04.06.2014 Generali OFE - struktura aktywów na dzień 30 czerwca 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 maja 2014 r.

czytaj więcej
03.06.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.05.2014 r.

czytaj więcej
22.05.2014 W Generali polała się dobra krew

Warszawa, 22 maja 2014 r. W czwartek, 22 maja br., Grupa Generali zorganizowała akcję – „Niech poleje się dobra krew". Od godz 9:00 rano, Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przyjmował chętnych do oddawania krwi potrzebującym, w pobliżu siedziby Generali przy ul. Postępu.

czytaj więcej
06.05.2014 Generali OFE - struktura aktywów na dzień 30 kwietnia 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 30 kwietnia 2014 r.

czytaj więcej
06.05.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 30.04.2014 r.

czytaj więcej
28.04.2014 Generali rozpoczyna wiosenną rekrutację do X. edycji Programu "LeoPraktyki"

Warszawa, 28 kwietnia 2014 r. Z końcem kwietnia Generali rozpoczyna rekrutację do X. już edycji Programu „LeoPraktyki". Do 15 maja kandydaci - studenci kierunków biznesowych takich jak: ekonomia, ubezpieczenia, bankowość-finanse, zarządzanie, prawo, matematyka, statystyka, informatyka - mogą przesyłać swoje aplikacje.

czytaj więcej
25.04.2014 Generali dzieli się wiedzą podczas II Konferencji Naukowej Koła Finansów i Ubezpieczeń wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW

Warszawa, 25 kwietnia 2014 r. Generali, podczas II konferencji Naukowej Koła Finansów i Ubezpieczeń wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniku uniwesytetu Warszawskiego, dzieli się wiedzą ze studentami Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej oraz Politechniki Warszawskiej.

czytaj więcej
08.04.2014 Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na powołanie Roberta Sokołowskiego na Prezesa Zarządu Generali

W dniu 8 kwietnia 2014 r., podczas 211. posiedzenia, Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na powołanie Roberta Sokołowskiego na Prezesa Zarządu Generali Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. i Generali Życie Towarzystwa Ubezpieczeń S.A.

czytaj więcej
03.04.2014 Generali OFE - struktura aktywów na dzień 31 marca 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 marca 2014 r.

czytaj więcej
03.04.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.03.2014 r.

czytaj więcej
05.03.2014 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 28 lutego 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 28 lutego 2014 r.

czytaj więcej
03.03.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 28.02.2014 r.

czytaj więcej
05.02.2014 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 stycznia 2014 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 stycznia 2014 r.

czytaj więcej
03.02.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.01.2014 r.

czytaj więcej
31.01.2014 Robert Sokołowski – nowym Prezesem Zarządu i Dyrektorem generalnym spółek Grupy Generali Polska

W dniu dzisiejszym podjęto decyzje o znaczących zmianach w strukturach zarządu spółek Grupy Generali w Polsce. Robert Sokołowski został mianowany nowym Prezesem Zarządu i Dyrektorem Generalnym firmy, zastępując Artura Olecha, który z powodów osobistych złożył rezygnację z zajmowanych stanowisk i podejmie nowe wyzwania zawodowe poza strukturami Grupy Generali.

czytaj więcej
15.01.2014 Generali OFE – roczna struktura aktywów na dzień 31 grudnia 2013 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o rocznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 grudnia 2013 r.

czytaj więcej
10.01.2014 Generali OFE – półroczna struktura aktywów na dzień 31 grudnia 2013 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o półrocznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 grudnia 2013 r.

czytaj więcej
08.01.2014 „Generali - na dobre i złe. Na wszelki wypadek" - nowa odsłona kampanii reklamowej Grupy Generali Polska

Warszawa, 8 stycznia 2014 r. Grupa Generali Polska prezentuje nową odsłonę kampanii reklamowej „Generali – na dobre i złe. Na wszelki wypadek". Celem kampanii jest kreowanie wizerunku Generali, jako firmy, na którą zawsze można liczyć oraz promocja oferty ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. W kreacji wykorzystano wizerunek Adama Małysza, byłego skoczka, a obecnie kierowcy rajdowego, z którym Generali jako sponsor i ubezpieczyciel współpracuje już od blisko 10 lat. Działania reklamowe firmy obejmą cały styczeń, a głównymi mediami wykorzystywanymi w kampanii będą telewizja i Internet.

czytaj więcej
07.01.2014 Generali OFE – struktura aktywów na dzień 31 grudnia 2013 r.

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny przekazuje informację o miesięcznej strukturze aktywów - stan na dzień 31 grudnia 2013 r.

czytaj więcej
02.01.2014 Generali OFE - wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej

Generali Otwarty Fundusz Emerytalny podaje do wiadomości wartość aktywów netto oraz wartość jednostki rozrachunkowej na dzień 31.12.2013 r.

czytaj więcej