Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / Kariera / Jacy jesteśmy?

Kariera

Jacy jesteśmy?

Generali jest dynamicznie rozwijającą się instytucją. Swoim pracownikom oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Dbamy, by Generali nie było dla Ciebie tylko miejscem, w którym rozwiniesz swoją karierę, ale do którego codziennie będziesz przychodzić z przyjemnością.

Wychodzimy z założenia, że zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym, najlepiej współpracują i najszybciej odnajdują się ludzie o podobnych wartościach.

Wiemy, że osiąganie doskonałych wyników jest możliwe tylko dzięki odważnym pomysłom i wspólnym wysiłkom zmierzającym do realizacji ambitnych planów. BE OPEN – to jedna z wartości, którymi się kierujemy. W Generali panuje przyjazna atmosfera, która sprzyja dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy instytucją, którą budują ludzie w różnym wieku, o różnych doświadczeniach i różnych pasjach. Jesteśmy ciekawi świata, kompetentni, nie tworzymy barier, mówimy sobie po imieniu. Charakteryzują nas otwartość i różnorodność postaw, pozwalające patrzeć na rzeczywistość z wielu perspektyw. Cenimy otwartą komunikację. My po prostu się lubimy i lubimy ze sobą pracować!

Jedną z głównych idei, które nam przyświecają jest „Work-Life Balance”, czyli zachowanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Tworzymy komfortowe warunki - np. poprzez elastyczne godziny pracy. To fundament naszej kolejnej wartości – VALUE OUR PEOPLE. Doceniamy naszych ludzi, wspieramy ich różnorodność. Inwestujemy w ich rozwój zapewniając przyjazne i przejrzyste środowisko pracy. Rozwój naszych ludzi zapewni dobrą przyszłość naszej firmy.

Kolejna wartość naszej firmy to DELIVER ON THE PROMISE. W ubezpieczeniach to fundament. Związaliśmy się długoterminową umową wzajemnego zaufania nie tylko z naszymi klientami, ale i ze współpracownikami. Wszystko, co robimy, polega na podnoszeniu nie tylko jakości życia naszych Klientów, ale także satysfakcji pracy naszych koleżanek i kolegów w Generali. Zobowiązujemy się uczciwie spełnić tę obietnicę, budując z nimi silną więź.

Jesteśmy dumni z przynależności do globalnej grupy, która tworzy długotrwałą, silną i wartościową relację na wszystkich obsługiwanych przez nas rynkach.
Na każdym z nich czujemy się jak w domu. Kierując się wartością LIVE THE COMMUNITY wykorzystujemy nasze pasje, doświadczenie i umiejętności budując wartość dla naszych Klientów, pracowników, ale także angażując się w różne akcje na rzecz społeczności lokalnych.