Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Klienci biznesowi / Majątek / Duże przedsiębiorstwa

Duże przedsiębiorstwa


Istotą modelu biznesowego Grupy Generali w obszarze ubezpieczeń korporacyjnych jest dbałość o potrzeby klienta i budowanie silnej pozycji rynkowej, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Dlatego właśnie pion ubezpieczeń korporacyjnych Generali w Polsce jest częścią Generali Global Corporate & Commercial - wyodrębnionej i wyspecjalizowanej struktury odpowiedzialnej za rozwój ubezpieczeń korporacyjnych i współpracę z brokerami w ponad 60 krajach świata, w których obecne jest Generali.

Grupa Generali jest solidnym partnerem biznesowym dla przedsiębiorstw reprezentujących wiele sektorów gospodarki, a także dla samorządów i organizacji sektora publicznego.

Grupa Generali Polska oferuje pełen wachlarz profesjonalnych, nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych wspierających Klientów w minimalizowaniu i zarządzaniu ryzykiem wynikającym z prowadzenia działalności.

W ramach ubezpieczeń korporacyjnych Generali skupia się na ubezpieczaniu dużych ryzyk przemysłowych, w tym szczególnie elektrowni, zakładów chemicznych oraz dużych projektów infrastrukturalnych, takich jak budowa autostrad, tuneli czy terminali paliwowych. Ubezpieczamy także średnie przedsiębiorstwa, nieruchomości komercyjne, obiekty użyteczności publicznej oraz wielorodzinne budynki mieszkalne.


Zakres ubezpieczenia

Dzięki międzynarodowej strukturze organizacyjnej, a także stałemu unowocześnianiu oferty, Grupa Generali potrafi szybko reagować na zmiany zachodzące na rynku oraz dostarczać produkty i usługi spełniające coraz to nowe potrzeby i oczekiwania klientów. Istotą naszej strategii operacyjnej jest tworzenie zindywidualizowanych rozwiązań ubezpieczeniowych z zakresu:

  • ubezpieczenia mienia i utraty zysku
  • ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej
  • ryzyk technicznych
  • ryzyk finansowych (w tym gwarancje)
  • ubezpieczeń transportowych i lotniczych

Kontakt

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości obsługi, oddajemy do Państwa dyspozycji Opiekunów Partnerów Biznesowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Dane kontaktowe


Ważne dokumenty