Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Klienci biznesowi / Życie / Grupowe ubezpieczenie na życie

Grupowe ubezpieczenie na życie

Komfort i bezpieczeństwo Twoich pracowników są dla Ciebie ważne? Wybierz grupowe ubezpieczenie na życie.


kompleksowa i elastyczna oferta dla firm zatrudniających od 3 osób

ponad 50 umów dodatkowych

ochrona ubezpieczeniowa dla Pracownika i Członków jego rodziny

opcja indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia


Grupowe ubezpieczenie na życie w Generali to uniwersalny produkt o bardzo szerokim zakresie ochrony. Zapewnia finansową pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. To ochrona życia i zdrowia dla pracowników, która działa 24h na dobę, w pracy, w domu lub na urlopie. Obejmuje swoim zakresem życie i zdrowie nie tylko ubezpieczonego pracownika, ale także członków jego rodziny.


Główne zalety
  • ochrona przez 24h na dobę – pracowników i ich rodzin
  • wypłata świadczeń możliwa w 48h od zgłoszenia w przypadku urodzenia Dziecka, śmierci Rodzica lub Teścia, urodzenia Dziecka martwego
  • świadczenia niepodlegające opodatkowaniu
  • efektywna motywacja pracowników

Zakres ubezpieczenia

Grupowe ubezpieczenie na życie – elastyczny produkt zapewniający Twoim pracownikom poczucie bezpieczeństwa. Daje poczucie stabilności i wsparcie finansowe w razie nieprzewidzianych zdarzeń jak choroba, śmierć, pobyt w szpitalu czy leczenie operacyjne. Daje ono także możliwość dostępu do usług assistance.

Grupowe ubezpieczenie na życie to produkt dedykowany odpowiedzialnym Pracodawcom, którzy nie tylko troszczą się o zdrowie i satysfakcję swoich pracowników, ale także dbają o swój wizerunek jako Pracodawcy.