Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Klienci biznesowi / Inwestycje / Grupowy Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy

Grupowy Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy

Chcesz zapewnić swoim pracownikom możliwość gromadzenia oszczędności na realizację planów lub budowania kapitału na przyszłą emeryturę? Wybierz grupowe ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.


Dostęp do rachunku 24 h przez Internet

Indywidualnie dopasowana strategia inwestycyjna

Szeroki wachlarz funduszy

Fundusz Gwarantowany


Rozszerzenie umowy grupowego ubezpieczenia na życie o umowę dodatkową z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym łączy w sobie ochronę życia i zdrowia pracowników Twojej firmy z możliwością aktywnego inwestowania poprzez ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Generali elastycznie podchodzi do każdego Klienta oferując mu możliwość indywidualnego kształtowania wysokości sumy ubezpieczenia i zakresu ochrony.


Główne zalety
  • finansowanie składki przez Pracodawcę w różnej wysokości dla wybranych grup pracowników. Minimalna wysokość składki wynosi 150 zł miesięcznie
  • dostęp do indywidualnego rachunku zapewniającego możliwość sprawdzenia stanu rachunku i złożenia dyspozycji przez 24h na dobę
  • dostęp do bieżących informacji o rynkach inwestycyjnych poprzez Konto Klienta
  • narzędzia ułatwiające dobór odpowiedniej strategii inwestycyjnej (np. Analiza Potrzeb Klienta, Dokument Zawierający Kluczowe Informacje)

Zakres ubezpieczenia

Rozszerzenie umowy grupowego ubezpieczenia na życie o umowę dodatkową z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym może stanowić alternatywę dla Pracowniczego Programu Emerytalnego.
Dodatkowo, zapewnia Pracodawcy możliwość zbudowania programu motywacyjnego dla Pracowników a Pracownikom – narzędzie do gromadzenia środków na realizację krótko lub długoterminowych celów.
Umowa dodatkowa dotycząca Ubezpieczeniowego Funduszu Kapitałowego to produkt, w którym Ubezpieczony ma dostęp do szerokiego wachlarza funduszy.