Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Klienci biznesowi / NNW / NNW Grupowe

NNW Grupowe

Dbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników? Zapewnij im całodobową ochronę, na całym świecie wybierając grupowe NNW Generali.


szeroki zakres ubezpieczenia

oferta dla firm już od 3 pracowników

ochrona 24 h na całym świecie

okres ubezpieczenia już od jednego dniaGłówne zalety
  • elastyczna oferta
    - dwa warianty ochrony – pełna przez 24h na dobę w każdym kraju świata lub ograniczona do miejsca pracy, a także drogi do i z pracy lub podczas wykonywania innych określonych w umowie ubezpieczenia czynności
    - umowa roczna lub krótkoterminowa
    - możliwość dopasowania zakresu ochrony do indywidualnych potrzeb
    - możliwość rozłożenia składki rocznej na raty
  • odrębne sumy ubezpieczenia i niezależna wypłata świadczeń dla różnych wariantów ochrony

Zakres ubezpieczenia

Grupowe ubezpieczenie NNW w Generali to pewna wypłata świadczeń w razie nieszczęśliwych wypadków. Swoim zakresem obejmuje także świadczenia związane z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, trwałą lub czasową niezdolnością do pracy, pobytem w szpitalu. Dodatkowe warianty pozwalają rozszerzyć ochronę o następstwa zawału serca lub udaru mózgu. Istnieje również możliwość objęcia ubezpieczeniem uczestników wycieczek, kolonii oraz imprez integracyjnych.