Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Klienci Indywidualni / Inwestycje / OMNIPROFIT Platinum

OMNIPROFIT Platinum

Oczekujesz od życia więcej? Poszukujesz sposobu lokowania swoich oszczędności? Zainwestuj w swoją przyszłość wybierając OmniProfit Platinum.


Regularne wpłaty

Szeroki wachlarz ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych o różnym stopniu ryzyka

Zarządzanie inwestycjami poprzez serwis internetowy Konto Klienta

Premia w formie dodatkowych jednostek uczestnictwa od 5 rocznicy polisy


Żyjemy w czasach, kiedy dogoniły nas problemy demograficzne, których nie da się łatwo przeskoczyć, a w mediach toczy się publiczna dyskusja polityków i ekonomistów o systemie emerytalnym, czyli o przyszłości finansowej każdego z nas. Chcą w ten sposób przekonać nas do podjęcia trudnej decyzji – decyzji o samodzielnym, regularnym oszczędzaniu. OmniProfit Platinum ze składką regularną pomoże Ci w systematycznym budowaniu kapitału. Na realizację życiowych planów, lub na zapewnienie sobie spokojnej przyszłości.


Główne zalety
  • długoterminowy program oszczędzania na przyszłość ze składką regularną
  • wyselekcjonowana oferta inwestycyjna: szeroki wachlarz ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych o różnym stopniu ryzyka inwestycyjnego do wyboru
  • internetowa aplikacja Konto Klienta, dająca możliwość bezpłatnego zarządzania zgromadzonymi środkami z dowolnego miejsca na świecie, przez 24 godziny na dobę
  • premia w formie dodatkowych jednostek uczestnictwa od 5 rocznicy polisy
  • możliwość rozszerzenia zakresu umowy ubezpieczenia o produkty zabezpieczenia emerytalnego

Zakres ubezpieczenia

Wybierając OmniProfit Platinum chronisz swoje życie i zabezpieczasz się przed finansowymi skutkami nieszczęśliwego wypadku.
Dodatkowo, OmniProfit Platinum to nowoczesna i efektywna forma gromadzenia oszczędności i pomnażania swojego kapitału.