Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa

PROFAMILIA

Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza? Już dziś pomyśl o sobie i o tych, których kochasz. Wybierz odpowiedni zakres ochrony i zadbaj o jej zdrowie oraz bezpieczną przyszłość.


Składka już od 70 zł miesięcznie

Możliwość uzupełnienia ochrony aż 22 umowy dodatkowe

Możliwość uzupełnienia umowy o IKE i IKZE

Dodatkowa suma ubezpieczenia od drugiej rocznicy polisy


Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłoby się życie Twoich najbliższych, gdyby nieoczekiwanie pogorszył się Twój lub ich stan zdrowia?
Myślałeś o tym, jak zabezpieczyć swoich najbliższych na wypadek, gdyby nagle Ciebie zabrakło? Będą mieli odpowiednie wsparcie, jeśli dotknie ich nieszczęście?
Dla wszystkich ludzi, którzy chcą chronić swoich najbliższych i spać spokojnie na myśl o przyszłości, Generali stworzyło specjalny produkt ochronny – ProFamilia.

ProFamilia to nie tylko podstawowe zabezpieczenie najbliższych w przypadku Twojej śmierci. To przede wszystkim elastyczny dobór zakresu ubezpieczenia dzięki możliwości wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia w zależności od potrzeb i bieżącej sytuacji życiowej.

ProFamilia to plan zabezpieczenia Ciebie i rodziny, dzięki któremu zabezpieczysz siebie i swoich najbliższych także na przyszłość poprzez inwestowanie części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, a także możliwość dodatkowego oszczędzania na indywidualnych kontach emerytalnych IKE lub IKZE.
Już dziś pomyśl o sobie i o tych, których kochasz. Wybierz najodpowiedniejszy dla Was zakres ochrony. Bo przecież nie chodzi tylko o Ciebie!


Główne zalety
  • elastyczny dobór zakresu ubezpieczenia dzięki możliwości wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia i zakresu umów dodatkowych
  • możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej aż o 22 umowy dodatkowe, w tym umowy dla Dzieci oraz produkty zabezpieczenia emerytalnego – IKE i IKZE
  • dodatkowa suma ubezpieczenia od drugiej rocznicy polisy
  • możliwość zmiany sumy ubezpieczenia w zależności od Twojej bieżącej sytuacji życiowej i Twoich potrzeb
  • możliwość zabezpieczenia przyszłości Twojej i najbliższych dzięki inwestowaniu części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe

Zakres ubezpieczenia

Pakiet ochronny ProFamilia to przede wszystkim zabezpieczenie Twojego życia, a tym samym przyszłości Twojej Rodziny. Możesz dowolnie rozszerzyć jego zakres o bogaty wachlarz umów dodatkowych, w tym:

  • pakiet umów ochronnych dla Twojego Dziecka, obejmujący między innymi drugą opinię medyczną światowej klasy specjalistów czy poważną operację
  • ubezpieczenie na wypadek trwałego inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem
  • ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania, a także częściowej i całkowitej niezdolności do pracy
  • ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu i poważnej operacji