Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa

Ubezpieczenie AutoCasco

Cenisz swój samochód? Potrzebujesz go? Bądź przezorny! AutoCasco w Generali zapewni Twojemu autu kompleksową ochronę przed zdarzeniami losowymi.

Kup ubezpieczenie
samochodu


Dodatkowe zniżki dla doświadczonych kierowców

ALL RISK – chronimy od następstw wszelkich zdarzeń

20% zniżki przy zawarciu pierwszej umowy AC

Możliwość wypłaty odszkodowania wg kosztów naprawy stosowanych w ASO


Samochód to coś więcej, niż tylko środek transportu. Dla niektórych to także hobby, pasja a nawet synonim stylu życia. Niezależnie od tego, jak podchodzisz do swojego samochodu, bezpieczeństwo zawsze jest na pierwszym miejscu.
Ubezpieczenie AC w Generali skonstruowane zostało w formule all risk, co oznacza, że chroni od następstw wszelkich zdarzeń, jakie tylko mogą mieć miejsce. AutoCasco w Generali obejmuje m.in. wypadki, szkody parkingowe, kradzieże, podpalenia czy wandalizm.


Główne zalety
  • atrakcyjne zniżki dla bezszkodowych kierowców
  • ALL RISK – chronimy od następstw wszelkich zdarzeń

Zakres ubezpieczenia

Wybierając Ubezpieczenie AC w Generali, zapewniasz ochronę swego pojazdu przed kradzieżą oraz skutkami wszelkich zdarzeń, które mogą spowodować jego uszkodzenie (np. wypadki, kolizje, szkody parkingowe, akty wandalizmu, podpalenia, zatopienia).

AC w Generali to ochrona przed skutkami zdarzeń zaistniałych nie tylko na terytorium Polski, ale w całej Europie.

Sam decydujesz czy chcesz naprawić samochód w zaprzyjaźnionym warsztacie czy w autoryzowanej stacji obsługi (ASO), czy też na podstawie wyceny dokonanej przez eksperta Generali.

AC w Generali pozwala Ci elastycznie kształtować wysokość składki poprzez indywidualny dobór zakresu ochrony Twojego samochodu.


Program rabatowy

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy ubezpieczeń komunikacyjnych (OC lub AC) Generali - zniżki na produkty i usługi związane z samochodem. np.

  • Do 15 gr mniej na każdym litrze paliwa na stacjach własnych Circle K;
  • 20% rabatu na programy myjni samochodowych na stacjach Circle K;
  • 20% rabatu na bagażniki samochodowe na dopasujbagaznik.pl
  • 15% rabatu na foteliki samochodowe Baby Safe
  • 10% rabatu na przeglądy, naprawy mechaniczne, części i usługi w warsztatach rekomendowanych przez Inter Cars;

Sprawdź szczegóły