Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Klienci Indywidualni / Życie i zdrowie / Generali, z myślą o dziecku

Generali, z myślą o dziecku – dla przewidujących rodziców


Pewne pieniądze na start w dorosłość

Comiesięczna renta w przypadku śmierci Ubezpieczonego

Wsparcie powrotu do zdrowia dziecka

Pieniądze dla dziecka niezdolnego do samodzielnej egzystencji


Jesteś przewidującym rodzicem, chcesz zapewnić środki na dobrą przyszłość Twojego dziecka i wiesz, że mogą zdarzyć się sytuacje, w których nie będziesz mógł zatroszczyć się o swoje dziecko, tak jakbyś tego chciał.

Dzięki ubezpieczeniu Generali, Twoje dziecko otrzyma pieniądze, za które zrealizuje swoje pierwsze dorosłe plany, nawet gdy Ciebie zabraknie lub nie będziesz w stanie pracować. A co jeśli Twoja pociecha zachoruje? Choroby i wypadki niestety nie omijają dzieci. Nie możemy zagwarantować, że Twój skarb zawsze będzie w pełni zdrowia, ale pomożemy Ci zapewnić pieniądze na powrót do zdrowia i leczenie.

Ubezpieczenie Generali, z myślą o dziecku może być również prezentem od troskliwych dziadków, rodziców chrzestnych lub innych osób, które chcą zadbać o przyszłość dziecka.

Sprawdź co Generali przygotowało specjalnie z myślą o dzieciach.


Główne zalety
 • Gwarantujemy wypłatę pieniędzy dla dziecka na realizację planów po osiągnięciu dorosłości. Sam ustal jaką kwotą chcesz je wesprzeć.
 • Zabezpieczenie finansowe - co miesiąc będziemy wypłacali rentę dla dziecka w przypadku Twojej śmierci.
 • Przejmiemy obowiązek opłacania składek gdy umrzesz albo będziesz całkowicie niezdolny do pracy.
 • Ubezpieczenie może zostać rozszerzone o kompleksową ochronę ubezpieczeniową zdrowia dziecka. Wypłacamy środki w razie poważnej choroby (m.in. nowotworu złośliwego, śpiączki, bakteryjnego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych), zapewniamy dostęp do dodatkowej opinii lekarskiej, refundujemy koszty leczenia po nieszczęśliwym wypadku.

Zakres ubezpieczenia
 • Gwarantowana wypłata pieniędzy po osiągnięciu dorosłości przez dziecko.
 • Comiesięczna renta dla dziecka w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej.
 • Przejęcie opłacania składek w przypadku śmierci albo całkowitej niezdolności do pracy osoby ubezpieczonej. Niezależnie od tego co się stanie, dziecko otrzyma ustaloną wcześniej kwotę na start w dorosłość.

Dodatkowo możesz rozszerzyć zakres ubezpieczenia o:

 • Ubezpieczenie na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
 • Pakiet dla dziecka, który zapewnia kompleksową ochronę ubezpieczeniową w tym: pieniądze na leczenie w sytuacji poważnej choroby lub wypadku, wypłatę za pobyt dziecka w szpitalu, poważną operację, dostęp do dodatkowej opinii lekarskiej u uznanych na świecie specjalistów, gdyby dziecko ciężko zachorowało, a także wsparcie finansowe w sytuacji niezdolności dziecka do samodzielnej egzystencji.

Program rabatowy

Klienci z polisą na życie i zdrowie mogą otrzymać rabaty na produkty i usługi związane z dbaniem o siebie i najbliższych np.:

 • 15% rabatu na wybrane pakiety medyczne Medicover
 • Do 100zł rabatu na artykuły sportowe na sport-shop.pl
 • 10% rabatu na zakupy w internetowej Drogerii Natura
 • Do 40% rabatu w dedykowanym sklepie Philips

Sprawdź szczegóły »