Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Klienci Indywidualni / Życie i zdrowie / Generali, z myślą o życiu

Generali, z myślą o życiu

Ochrona Twojego życia i zdrowia.


Uproszczona procedura zawarcia umowy

Atrakcyjne pakiety umów dodatkowych

Możliwość uzupełnienia umowy o IKE i IKZE

20% zniżki przy wyborze wszystkich pakietów


Życie niesie wiele radości i chwil szczęścia: pasje, sukcesy, rosnące dzieci, własne cztery kąty. Jednak zdarzają się też wypadki i przeciwności losu. Nie pozwól, aby to one decydowały o tym, jak będzie wyglądało życie Twoje i bliskich.

Z myślą o Twoim życiu i jego wyzwaniach Generali przygotowało rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób zabezpieczysz to, co dla Ciebie najważniejsze. Wybierz pełną ochronę lub zabezpiecz konkretne potrzeby, korzystając z dostępnych pakietów.

Dzięki „Generali, z myślą o życiu” nie tylko zabezpieczysz przyszłość swoich najbliższych w przypadku Twojej śmierci, ale także swój spokój i bezpieczeństwo swojej rodziny w przypadku Twojej choroby, wypadku czy niezdolności do pracy.

„Generali, z myślą o życiu” pozwala Ci dowolnie kształtować nie tylko zakres ochrony, ale także zabezpieczyć swoją przyszłość i zadbać, by lata spędzone na emeryturze były spokojne i beztroskie dzięki możliwości dodatkowego oszczędzania na Indywidualnym Koncie Emerytalnym (IKE) i Indywidualnym Koncie Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE).


Główne zalety
 • krótkie zobowiązanie – wybierasz polisę na rok lub na pięć lat, z możliwością przedłużenia
 • prosty wybór – wybierasz z dostępnych pakietów albo kupujesz pełną ochronę
 • optymalne rozwiązanie – dobraliśmy kwoty dopasowane do potrzeb codziennego życia byś cieszył się optymalną ochroną
 • szybko i bez wysiłku – dzięki uproszczonym do minimum formalnościom, polisę możesz mieć od ręki

Zakres ubezpieczenia
 • z myślą o bezpieczeństwie Twoich najbliższych oferujemy Ci dwa pakiety ubezpieczenia Twojego życia z sumą ubezpieczenia do 550 000 zł, a w razie wypadku komunikacyjnego - nawet do miliona złotych
 • z myślą o Twoim zdrowiu zabezpieczymy Cię w razie wystąpienia wielu chorób: nowotworu, zawału serca, udaru, stwardnienia rozsianego, przeszczepu narządów i wielu innych
 • z myślą o Twoim bezpieczeństwie finansowym w przypadku niezdolności do pracy otrzymasz do 550 000 zł na bieżące potrzeby, zyskasz pomoc przy spłacie kredytu i zasilisz swój budżet dodatkowymi środkami przez 6 miesięcy
 • z myślą o Twojej przyszłości oferujemy Ci możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej o produkty zabezpieczenia emerytalnego – IKE i IKZE

Program rabatowy

Klienci z polisą na życie i zdrowie mogą otrzymać rabaty na produkty i usługi związane z dbaniem o siebie i najbliższych np.:

 • 15% rabatu na wybrane pakiety medyczne Medicover
 • Do 100zł rabatu na artykuły sportowe na sport-shop.pl
 • 10% rabatu na zakupy w internetowej Drogerii Natura
 • Do 40% rabatu w dedykowanym sklepie Philips

Sprawdź szczegóły »