Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa

PROFAMILIA

Rodzina jest dla Ciebie najważniejsza? Już dziś pomyśl o sobie i o tych, których kochasz. Wybierz odpowiedni zakres ochrony i zadbaj o jej zdrowie oraz bezpieczną przyszłość.


Składka już od 70 zł miesięcznie

Możliwość uzupełnienia ochrony aż o 21 umowy dodatkowe

Możliwość uzupełnienia umowy o IKE i IKZE

Dostęp do wysokich sum ubezpieczenia


Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmieniłoby się życie Twoich najbliższych, gdyby nieoczekiwanie pogorszył się Twój lub ich stan zdrowia?
Myślałeś o tym, jak zabezpieczyć swoich najbliższych na wypadek, gdyby nagle Ciebie zabrakło? Będą mieli odpowiednie wsparcie, jeśli dotknie ich nieszczęście?
Dla wszystkich ludzi, którzy chcą chronić swoich najbliższych i spać spokojnie na myśl o przyszłości, Generali stworzyło specjalny produkt ochronny – ProFamilia.

ProFamilia to nie tylko podstawowe zabezpieczenie najbliższych w przypadku Twojej śmierci. To przede wszystkim możliwość elastycznego doboru zakresu ubezpieczenia oraz wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia w zależności od potrzeb i bieżącej sytuacji życiowej.

ProFamilia to plan zabezpieczenia Ciebie i rodziny, dzięki któremu zabezpieczysz siebie i swoich najbliższych także na przyszłość poprzez inwestowanie części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe, a także możliwość dodatkowego oszczędzania na indywidualnych kontach emerytalnych IKE lub IKZE.
Już dziś pomyśl o sobie i o tych, których kochasz. Wybierz najodpowiedniejszy dla Was zakres ochrony. Bo przecież nie chodzi tylko o Ciebie!


Główne zalety
 • możliwości wpływu na kształt ochrony poprzez zmianę sumy ubezpieczenia zależnie od potrzeb i bieżącej sytuacji życiowej
 • możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej aż o 21 umowy dodatkowe, w tym umowy dla Dzieci oraz produkty zabezpieczenia emerytalnego – IKE i IKZE
 • możliwość zmiany sumy ubezpieczenia w zależności od Twojej bieżącej sytuacji życiowej i Twoich potrzeb
 • możliwość zabezpieczenia przyszłości Twojej i najbliższych dzięki inwestowaniu części składki w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe

Zakres ubezpieczenia

Pakiet ochronny ProFamilia to przede wszystkim zabezpieczenie Twojego życia, a tym samym przyszłości Twojej Rodziny. Możesz dowolnie rozszerzyć jego zakres o bogaty wachlarz umów dodatkowych, w tym:

 • pakiet umów ochronnych dla Twojego Dziecka, obejmujący między innymi drugą opinię medyczną światowej klasy specjalistów czy poważną operację
 • ubezpieczenie na wypadek trwałego inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem
 • ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania, a także całkowitej niezdolności do pracy
 • ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu i poważnej operacji

Program rabatowy

Klienci z polisą na życie i zdrowie mogą otrzymać rabaty na produkty i usługi związane z dbaniem o siebie i najbliższych np.:

 • 15% rabatu na wybrane pakiety medyczne Medicover
 • Do 100zł rabatu na artykuły sportowe na sport-shop.pl
 • 10% rabatu na zakupy w internetowej Drogerii Natura
 • Do 40% rabatu w dedykowanym sklepie Philips

Sprawdź szczegóły »