Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

10.12.2008 Generali T.U. S.A. "Najlepszym Partnerem w Biznesie" za Pakiet Generali PRESTO Generali T.U. S.A. otrzymało od magazynu ekonomicznego „Home & Market" statuetkę oraz tytuł „Najlepszego Partnera w Biznesie", w kategorii ubezpieczeń majątkowych za pakiet dla MSP - Generali PRESTO.

Nagrody „Najlepszego Partnera w Biznesie" zostały rozdane podczas uroczystej Gali Home & Market, w dniu 23 października br. Była to VII edycja konkursu, w którym tytuł „Najlepszego Partnera w Biznesie" zdobyły firmy wyróżnione m.in. w takich kategoriach jak: ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia komunikacyjne, bankowość internetowa, bankowośc transakcyjna, dom maklerski, najlepsze TFI itp.

Do konkursu „Najlepszy Partner w Biznesie" mogą być nominowane tylko te przedsiębiorstwa, usługi lub produkty, które mogą poszczycić się bardzo dobrymi wynikami, dobrą oceną działalności rynkowej oraz zostaną wysoko ocenione przez jury konkursowe. Redakcja już po raz siódmy przyznała nagrody w różnych kategoriach za najlepsze osiągnięcia w minionym roku. Generali T.U. S.A. otrzymało tytuł „Najlepszego Partnera w Biznesie", w kategorii ubezpieczenia majątkowe, za Pakiet dla MSP - Generali PRESTO.

„Generali PRESTO" to ubezpieczenie skierowane do firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP), których wartość majątku w danej lokalizacji nie przekracza 10 mln zł. Pod względem zakresu ubezpieczenia produkt ten niewiele odbiega od produktów korporacyjnych - jest on jednak tak skonstruowany, żeby ułatwić zrozumienie poszczególnych klauzul produktu osobom, które z rynkiem ubezpieczeń nie mają kontaktu na co dzień.

W lipcu br. Generali rozszerzyło zakres ochrony w ramach pakietu oraz zmieniło konstrukcję produktu tak, aby przedsiębiorcy mogli rozbudować zakres ubezpieczenia o dodatkowe klauzule, stosownie do rodzaju prowadzonej przez siebie działalności. Przedsiębiorcy łącząc ze sobą poszczególne klauzule, odnoszące się do konkretnych obszarów swojej działalności biznesowej, mogą z łatwością dostosować zakres ubezpieczenia do specyfiki swojej branży. Biorąc pod uwagę ekspansję polskiej gospodarki, Generali wprowadziło również możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia OC o państwa Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, Islandii i Norwegii.

- "Tytuł „Najlepszego Partnera w Biznesie" jest dla Generali bardzo ważnym wyróżnieniem. Wygrana w kategorii ubezpieczeń majątkowych jest nagrodą za dotychczasowe osiągnięcia nie tylko firmy, ale przede wszystkim naszych pracowników. To dzięki ich wysiłkom spółka Generali T.U. może poszczycić się bardzo dobrymi wynikami finansowymi - najlepszymi w naszej 9-letniej działalności na rynku ubezpieczeń majątkowych w Polsce. W I półroczu br. Generali T.U. było najszybciej rozwijającą się spółką, wśród 10 największych ubezpieczycieli majątkowych w naszym kraju. Tak dobry rezultat osiągnęliśmy m.in. dzięki wielu nowym rozwiązaniom produktowym, które wpływają na kształt oferty. Uznaliśmy, że każdy klient powinien mieć możliwość dobrowolnego kształtowania zakresu ochrony ubezpieczeniowej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb i prowadzonej działalności. Takie właśnie możliwości zapewnia Generali PRESTO, który jest na tyle elastycznym produktem, że daje przedsiębiorcom możliwość stworzenia nawet kilkunastu różnych wariantów ubezpieczenia" - mówi Michał Gomowski, Wiceprezes Zarządu w Generali T.U. S.A.