Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

05.03.2009 Generali zawiesza transakcje na funduszach TFI DWS Generali Życie T.U. S.A. podjęło decyzję o zawieszeniu transakcji dokonywanych do Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych, które lokują aktywa w wymienione w informacji fundusze DWS TFI S.A.

W nawiązaniu do decyzji DWS TFI S.A. o tymczasowym zawieszeniu zbywania i odkupywania jednostek uczestnictwa 3 funduszy inwestycyjnych:

  • DWS Polska FIO Dłużnych Papierów Wartościowych
  • DWS Polska FIO Płynna Lokata
  • DWS Polska FIO Płynna Lokata Plus

Generali Życie T.U. S.A. podjęło decyzję o zawieszeniu transakcji dokonywanych do tych Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych, które lokują aktywa w ww. fundusze DWS TFI S.A.

W związku z tym do czasu wznowienia przez TFI DWS operacji na ww. funduszach firmy, klienci Generali nie będą mieli możliwości wpłacania i wypłacania środków do i z UFK lokujących w Fundusze DWS TFI.

W związku z zaistniałą sytuacją Generali podjęło wszelkie niezbędne kroki w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji oraz zminimalizowania ewentualnych niedogodności dla klientów firmy.

Więcej informacji:

Paweł Wróbel - rzecznik prasowy Grupy Generali Polska
ul. Postępu 15, 02-676 Warszawa
tel. (022) 543 07 01; tel.kom.:  510 000 920
e-mail: pawel.wrobel@generali.pl