Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

17.09.2014 #jedzjablka z Generali

Warszawa, 17 września 2014 r. Grupa Generali Polska, mając na celu pomoc polskim producentom jabłek, przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji „#jedzjablka”.

Od środy, 17 września przez kolejne dni, Grupa Generali Polska częstuje swoich pracowników owocami z polskich sadów. "#jedzjablka z Generali" jest odpowiedzią na spontaniczną akcję "Jedz Polskie Jabłka", zainicjowaną przez Grzegorza Nawackiego, redaktora Pulsu Biznesu, do której przyłączyło się już wielu Polaków, a także firm oraz reprezentantów świata polityki i biznesu.

- „Jabłka zakupione przez Generali pochodzą z rodzimych sadów, z tegorocznych plonów. Mamy nadzieję, że akcja wspierająca polskich sadowników spotka się z ciepłym przyjęciem wśród naszych pracowników.” – mówi Joanna Skoczylas, zastępca rzecznika prasowego Generali.

#jedzjablka w Generali.jpg

#jedzjablka w Generali.docx