Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

11.03.2009 Nowa Filia Generali w Kaliszu Wielkopolski Oddział Grupy Generali z siedzibą w Poznaniu uruchomił nową Filię przy ulicy Kopernika 17 w Kaliszu. Utworzenie nowej placówki terenowej jest efektem dynamicznego rozwoju sieci sprzedaży i stale rosnącej liczby klientów oraz Agencji współpracujących z ubezpieczycielem na terenie dawnego województwa kaliskiego.
Utworzenie nowej Filii ma celu usprawnienie kompleksowej obsługi klientów Generali, zwiększenia rozpoznawalności marki Generali na lokalnym rynku oraz stworzenie dogodnych warunków pracy pośrednikom.

Siedziba nowej filii jest usytuowana w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, ułatwiającej klientom nawet spoza Kalisza bezproblemowe dotarcie do niej. Ważnym aspektem, który był brany pod uwagę przy wyborze miejsca, jest położenie w pobliżu wydziału komunikacji, co umożliwia klientom rejestrującym swoje pojazdy szybkie ich ubezpieczenie. Zmotoryzowani klienci mogą pozostawić swoje auta bezpośrednio przed Filią w wyznaczonych miejscach parkingowych, znajdujących się poza strefą płatnego parkowania.

Nowa Filia Generali zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, produktów dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także ubezpieczeń na życie i umów Otwartego Funduszu Emerytalnego. W siedzibie Filii będzie możliwość zgłoszenia szkody, wystawienia zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia; sporządzenia aneksów, cesji. W przyszłości jest planowane rozszerzanie funkcjonalności Filii i zatrudnienie kolejnych pracowników.

- „Otwarcie Filii w Kaliszu zawdzięczamy naszym klientom z regionu Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego i współpracującym z Generali agentom. To dzięki ich zaufaniu dostrzegamy możliwości dalszego inwestowania w zaplecze materialne i osobowe, które ma służyć poprawie jakości serwisu naszych klientów i pośredników. Cieszę się, że w tak znaczącym gospodarczo na mapie Wielkopolski mieście, jakim jest Kalisz, otwieramy nową placówkę naszego Towarzystwa ubezpieczeń" - mówi Piotr Tadeusz, Dyrektor Oddziału Wielkopolskiego Grupy Generali.

Dane teleadresowe:

62-800 Kalisz ul. Kopernika 17
tel.:062-76 77 380 fax: 062-76 77 344
e-mail: agata.grabowska@generali.pl