Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

01.04.2015 Wzmocnienia kadrowe w zarządzie Generali PTE

Z początkiem kwietnia Rada Nadzorcza spółki Generali PTE w Polsce zatwierdziła 2 nominacje w Zarządzie firmy. Od 1 kwietnia Piotr Pindel, członek Zarządu spółki otrzymał nominację na stanowisko Prezesa Zarządu Generali PTE. Konrad Cich, pełniący dotychczas funkcję analityka akcji, powołany został na stanowisko Członka Zarządu Generali PTE.

Piotr Pindel, swoją karierę zawodową zaczynał w Pomorskim Banku Kredytowym S.A. należącym do Grupy Pekao S.A. - początkowo w oddziale i Biurze Maklerskim jako zastępca Głównego Księgowego oraz Główny Księgowy, a następnie w Departamencie Rachunkowości i Sprawozdawczości na stanowisku Dyrektora Departamentu. Na początku 1999 roku objął funkcję Głównego Księgowego w Zurich PTE S.A. (obecnie Generali PTE S.A.), od stycznia 2002 roku pełnił funkcję Członka Zarządu Generali PTE S.A.
Jest absolwentem kierunku „Finanse i bankowość" na Uniwersytecie Szczecińskim.

Konrad Cich, z Grupą Generali związany od grudnia 2008 roku. Początkowo jako Analityk akcji w Generali Życie T.U. S.A., od marca 2013 roku na stanowisku analityka akcji w Generali PTE S.A. Karierę zawodową zaczynał w 2003 roku w KPMG Audyt sp. z o.o., następnie przez niemal dwa lata pełnił obowiązki kontrolera finansowego w ELEA Polska sp. z o.o. W latach 2007-2008 był Specjalistą ds. finansowych w biurze fuzji i przejęć Polimex-Mostostal S.A.
Konrad Cich jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Finanse i Bankowość). Posiada również certyfikat CFA - Certified Financial Analyst

Jego nominacja podlega zgodzie Komisji Nadzoru Finansowego.