Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

09.03.2017 Generali Polska: Nowi członkowie Zarządu

Krystyna Matysiak i Piotr Bułka zostali powołani przez Radę Nadzorczą na członków Zarządu spółek: Generali TU SA, Generali Życie TU SA i Generali Finance Sp. z o.o. od 1 kwietnia br.

Krystyna Matysiak swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. dla Coca-Cola Polska, Hotelu Hyatt oraz Banku Pekao SA. Od 2009 roku związana była z LINK4, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Pionu HR i członka zarządu. Po przejęciu LINK4 przez PZU jako Dyrektor Zarządzający ds. HR Grupy PZU wniosła ogromny wkład w rozwój tego pionu. W Generali jest odpowiedzialna za HR i obsługę klienta.

Piotr Bułka pracuje w Generali od 1999. Rozpoczynał swoją karierę w Zurich Polska, który w 2002 roku został przejęty przez Generali. 1 października 2016 roku Piotr Bułka objął stanowisko Chief Information Officer we wszystkich spółkach Generali Polska. Jako członek Zarządu jest odpowiedzialny za cały obszar IT, zarządzanie projektami i bezpieczeństwo.