Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

16.09.2009 Nowy Oddział Zachodniopomorski Generali 16 września br. zachodniopomorska filia Generali rozpoczęła pracę w nowej lokalizacji. Oddział znajduje się pod tym samym adresem jak dotychczas, w centrum Szczecina, przy Al. Wojska Polskiego 29/4 jednak w nowych, dwukrotnie większych i nowocześniejszych wnętrzach. Nowa siedziba to efekt dynamicznego rozwoju oddziału, ekspansji sieci sprzedaży i stale rosnącej liczby klientów oraz pośredników ubezpieczyciela w regionie zachodniopomorskim.
Podążając za nowoczesnymi trendami, gdzie wagę przywiązuje się zarówno do komfortowych warunków pracy jak i tworzenia jak najdogodniejszej aury dla klienta, nowy oddział charakteryzuje się przestronnym wnętrzem – zarówno dla pracowników jak klientów, pomieszczeniami do spotkań z klientami, oddzielnymi miejscami do prowadzenia rozmów biznesowych oraz dwoma dużymi salami konferencyjnymi. Funkcjonalność oraz lokalizację placówki dostosowano do potrzeb klientów i pośredników obsługiwanych przez Generali.

Siedziba oddziału jest usytuowana w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, gdzie dominują biura renomowanych firm prawniczych oraz architektonicznych, ekskluzywne sklepy i restauracje. Nowe biuro znajduje się na I piętrze odrestaurowanej kamienicy przy Al. Wojska Polskiego 29/4.

Zachodniopomorski oddział Generali zajmuje się obsługą Klienta indywidualnego, korporacyjnego, likwidacją szkód i jest również miejscem pracy agentów. Bezpośrednio pod oddział podlegają dwie filie działające w regionie- w Koszalinie oraz w Stargardzie Szczecińskim.

W uroczystościach oficjalnego otwarcia nowego biura wzięło udział około 70 zaproszonych gości z całego regionu oraz z Centrali w Warszawie, w tym m.in. z udziałem Wiceprezesa Zarządu Generali - Michała Gomowskiego.

Pragniemy stale wzmacniać pozycję Generali w regionie zachodniopomorskim. Pracujemy nad stałym zwiększaniem naszego udziału na tutejszym rynku ubezpieczeń. W codziennej działalności kierujemy się głównymi potrzebami naszych klientów i pośredników , tak aby przynosiło to obopólne korzyści naszym stronom. Jestem pewien, że nowa siedziba Oddziału Generali podniesienie jakość serwisu dla naszych klientów i partnerów biznesowych jak również wpłynie pozytywnie na wszystkich jej pracowników, którym komfort pracy pozwoli na uzyskiwanie satysfakcjonujących wyników.” - mówi Andrzej Zalega, Z-ca dyrektora sieci sprzedaży kompleksowej.

Dane teleadresowe zachodniopomorskiego oddziału Generali:

Al. Wojska Polskiego 29/4
70-470 Szczecin
tel. 091 432 20 30
fax 091 432 20 40