Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

26.10.2009 Tylko w Generali OC z ubezpieczeniem bagażu Z początkiem października br. Generali T.U. wprowadziło do oferty nowy innowacyjny produkt o nazwie „Bagaż w Pojeździe”, który gwarantuje ubezpieczenie bagażu w ramach polisy OC komunikacyjnego.
Teraz decydując się na zakup OC komunikacyjnego w Generali, każdy klient zyskuje dodatkowo ubezpieczenie bagażu za symboliczne 1 złoty. „Bagaż w pojeździe” zapewnia wypłacenie odszkodowania w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia przewożonego bagażu, w wyniku wypadku komunikacyjnego spowodowanego przez Ubezpieczonego. Przy minimalnym koszcie 1 zł , górna granica odpowiedzialności Generali za uszkodzony lub utracony bagaż wynosi 2 tys. zł. Wysokość należnej kwoty ustalana jest według kosztów naprawy bądź według rzeczywistej wartości przedmiotu.

Pod pojęciem bagażu rozumiane są przewożone w samochodzie rzeczy osobiste, a także przenośny sprzęt, taki jak laptop, telefon komórkowy, aparat fotograficzny, fotelik czy wózek dla dzieci oraz bagażnik dachowy. Ochroną ubezpieczeniową objęte są szkody powstałe na terytorium Europy.

„ Jest to jedyna tego typu propozycja na rynku ubezpieczeń w Polsce, w której klient wraz z zakupem polisy ubezpieczenia komunikacyjnego OC zyskuje również ubezpieczenie bagażu. W ten sposób pragniemy gwarantować Klientom kompleksowość naszej oferty i stale podnosić jej atrakcyjność. Prowadząc stosowne analizy rynkowe pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty w taki sposób aby w jak największym stopniu dopasować zakres produktowy do potrzeb i profilu naszych klientów.” – podsumowuje Grzegorz Kulik, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych w Generali T.U.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Bagażu w Pojeździe znajdą się na stronie www.generali.pl


Więcej informacji udziela:


Paweł Wróbel – rzecznik prasowy Grupy Generali Polska
ul. Postępu 15, 02-676 Warszawa
tel. (022) 543 07 01; tel.kom.: 510 000 920
e-mail: pawel.wrobel@generali.pl