Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

26.10.2009 Nowy Oddział Małopolski Generali W piątek, 23 października br. odbyło się uroczyste otwarcie nowej lokalizacji oddziału małopolskiego Generali w Krakowie. Biuro o prawie dwukrotnie większej powierzchni niż dotychczas zlokalizowane jest przy ulicy Rzemieślniczej 4A. Nowa siedziba Oddziału Generali to efekt dynamicznego rozwoju ubezpieczyciela, ekspansji sieci sprzedaży i stale rosnącej liczby klientów oraz pośredników Generali w regionie małopolskim.
Nowy Oddział Małopolski Generali charakteryzuje się przestronnym wnętrzem oraz komfortowymi warunkami pracy i obsługi Klientów. Specjalnie na potrzeby spotkań biznesowych biuro wyposażono w dwa specjalnie przygotowane pomieszczenia oraz oddzielne miejsca do prowadzenia rozmów z Klientami. Oddział znajduje się w dogodnej lokalizacji wraz z parkingiem dla klientów i gości.

Nowe biuro jest usytuowane na parterze oraz pierwszym piętrze budynku biurowego przy ul. Rzemieślniczej 4A, w Krakowie, na południu miasta w XIII dzielnicy. Małopolski oddział Generali zajmuje się obsługą Klienta indywidualnego, korporacyjnego, likwidacją szkód i jest również miejscem pracy agentów, którzy oferują pełen wachlarz produktów ubezpieczeniowych. Bezpośrednio pod oddział podlegają dwie filie działające w regionie- w Nowym Sączu oraz miejska filia w Krakowie.

W uroczystościach oficjalnego otwarcia nowego biura wzięło udział około 60 zaproszonych gości z całego regionu oraz z Centrali w Warszawie. Oficjalnej inauguracji pracy Oddziału dokonał Wiceprezes Zarządu Generali – p. Michał Gomowski.

„Nowa lokalizacja oddziału ma służyć poprawie jakości serwisu naszych klientów i partnerów biznesowych oraz zwiększyć komfort pracy naszych pracowników. Mamy również nadzieję, że zmiana siedziby oddziału dodatkowo wpłynie na zwiększoną świadomość marki Generali w całym regionie małopolskim. Cieszymy się z faktu, iż mimo trudnych warunków rynkowych, związanych ze spowolnieniem gospodarczym Generali nadal jest dynamicznie rozwijającą się grupą ubezpieczeniową o czym świadczy również nowa i lepsza lokalizacja naszego oddziału krakowskiego”- podkreśla Dyrektor Krakowskiego Oddziału Generali – Jarosław Major.

Dane teleadresowe Małopolskiego Oddziału Generali :
Ul. Rzemieślnicza 4A
30-363 Kraków
tel: 012 410 92 60
fax: 012 410 92 50
krakow.complex@generali.pl