Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

17.03.2011 Magdalena Nawłoka powołana na Członka Zarządu Generali T.U. S.A. i Generali Życie T.U. S.A.
  • Magdalena Nawłoka nowym Członkiem Zarządu spółek Generali T.U. S.A. i Generali Życie T.U. S.A.,
  • Magdalena Nawłoka obejmuje też funkcję Dyrektora finansowego Grupy Generali Polska

Podczas najbliższego posiedzenia Rady Nadzorczej Generali w dniu 31 marca br. zaproponowana zostanie nowa nominacja w zarządach spółek Grupy Generali w Polsce. Z końcem marca br. na stanowiskaCzłonka Zarządu spółek Generali T.U. S.A. i Generali Życie T.U. S.A. zostanie powołana p. Magdalena Nawłoka, która obejmie też funkcję Dyrektora Finansowego Grupy Generali w Polsce.

Do obszarów odpowiedzialności nowego Członka Zarządu Grupy należeć będą m.in. controlling finansowy, sprawozdawczość i planowanie finansowe oraz działalność aktuarialna.

Magdalena Nawłoka jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ukończyła także Program szkoleniowy dla wyższej kadry managerskiej w Aschridge Business School oraz 3-letnie studium prawnicze przy Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest certyfikowanym głównym księgowym.

Na początku kariery zawodowej zdobywała doświadczenia w obszarze konsultingu i doradztwa strategicznego na rynkach kapitałowych.

Od kilkunastu lat związana z rynkiem ubezpieczeniowym, głównie z Grupami Eureko i PZU, gdzie pełniła m.in. funkcje Wiceprezesów Zarządu PZU S.A. (2008-2009) i PZU Życie S.A. (2006).

W trakcie kariery zawodowej odpowiadała za kluczowe obszary biznesu ubezpieczeniowego, w tym m.in. finanse, controlling strategiczny, aktuariat, reasekurację, likwidację szkód, obsługę klienta, produkty, sprzedaż, a także IT, HR i administrację.

Brała też udział w wielu biznesowych projektach ubezpieczeniowych za granicą, głównie na rynkach Europy Środkowej, ale również na Ukrainie i wRosji.