Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Aktualności

O Generali

Aktualności

03.06.2011 Artur Olech najlepszym menadżerem roku 2011
  • Najlepsi menadżerowi roku 2011 wybrani
  • Prezes Artur Olech uhonorowany przez redakcję miesięcznika Home &Market

31 maja br. w Warszawie odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez „Home & Market" - najstarszy miesięcznik ekonomiczny w Polsce, podczas której wręczone zostały statuetki najlepszym menadżerom roku 2011r. Wśród wyróżnionych znalazł się Artur Olech prezes zarządu Grupy Generali. 

Home & Market publikuje cyklicznie m.in. raportyoraz rankingi, prezentujące wybrane sektory gospodarki, w tym rynek ubezpieczeniowy.  Tytuł Najlepszego Menadżera Roku przyznawany jest przez kolegium redakcyjne już od ponad 15 lat najskuteczniej zarządzającym w wybranych przedsiębiorstwach z różnych gałęzi gospodarki.

Artur Olech, prezes zarządu Grupy Generali został nagrodzony w szczególności za „osiągniecieprzez Ubezpieczyciela ponadprzeciętnych sukcesów na rynku ubezpieczeń na życie ze składką regularną i emerytalnych oraz za wkład w dynamiczny rozwój Grupy w zakresie stabilnego i rentownego rozwoju na rynku ubezpieczeń majątkowych".

Nie ma tak naprawdę jednego złotego środka, który stanowi gwarancję osiągnięcia sukcesu, a kluczy, które otwierają drzwi do zamierzonego celu jest wiele. Wiem na pewno, iż doskonały wynik mogą osiągnąć tylko odpowiednio zmotywowani ludzie, którzy znają swoją rolę worganizacji i potrafią osiągać nawet najwyższej ustawione cele.Dziś z przekonaniem mogę powiedzieć, że mój sukces to zasługa jednej zgranej drużyny ludzi Generali, którzy mimo pojawiających się przeszkód potrafią umiejętnie dążyć do wspólnego celu." -  mówi Artur Olech, Prezes Zarządu Grupy Generali w Polsce.

W grupie wyróżnionych znaleźli się także przedstawiciele innych liniibiznesowych m.in. Sylwester Cacek, właściciel grupy kapitałowej Dominet S.A., Adam Pawłowicz, Prezes Zarządu Konsalnet Holding S.A., Bożena Lubińska-Kasprzak - Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i inni.