Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Generali PTE S.A.

O Generali

Władze

Generali PTE S.A.

Piotr Pindel Prezes Zarządu Odpowiedzialny za Agenta Transferowego, obsługę Klientów Funduszy, zarządzanie ryzykiem, sprawy personalne i organizację, prawo i compliance oraz audyt wewnętrzny.
notka biograficzna

Swoją karierę zawodową zaczynał w Pomorskim Banku Kredytowym S.A. należącym do Grupy Pekao S.A. - początkowo w oddziale i Biurze Maklerskim jako zastępca Głównego Księgowego oraz Główny Księgowy, a następnie w Departamencie Rachunkowości i Sprawozdawczości na stanowisku Dyrektora Departamentu.
Na początku 1999 roku objął funkcję Głównego Księgowego w Zurich PTE S.A. (obecnie Generali PTE S.A.), od stycznia 2002 roku pełnił funkcję Członka Zarządu Generali PTE S.A. Ukończył kierunek „Finanse i bankowość" na Uniwersytecie Szczecińskim.

Interesuje się filmem i muzyką. Chętnie biega, wędruje po górach i gra w brydża.

Krzysztof Zawiła Członek Zarządu Odpowiedzialny za inwestycje Generali PTE S.A. i Generali OFE, marketing, public relations, zakupy i logistykę, IT, bezpieczeństwo oraz zarządzanie projektami.
notka biograficzna

Krzysztof Zawiła z Grupą Generali Polska jest związany od listopada 2007 roku jako zarządzający aktywami i kierownik Departamentu Inwestycyjnego w Generali T.U. i Generali Życie T.U. W lutym 2013 r. został Dyrektorem Departamentu Inwestycji Generali PTE S.A. i zarządzającym Generali OFE.
Na rynku kapitałowym od 1994 roku. Karierę zawodową rozpoczął w DM Penetrator S.A., gdzie pełnił funkcję maklera, analityka i ostatecznie zarządzającego aktywami. W latach 1999-2007 zarządzał aktywami w Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Od 2005 do 2007 roku pełnił funkcję Członka Komitetu Inwestycyjnego w Skarbiec i BPH Zamknięty Fundusz Inwestycyjny Rynku Nieruchomości.
Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Wydział Matematyczo-Fizyczny, kierunek Informatyka.

Konrad Cich Członek Zarządu Odpowiedzialny za inwestycje Generali DFE oraz finanse (księgowość, controlling, aktuariat finansowy, Hurtownię Danych/SAP).
notka biograficzna

Z Grupą Generali związany od grudnia 2008 roku. Początkowo jako Analityk akcji w Generali Życie T.U. S.A., od marca 2013 roku na stanowisku analityka akcji w Generali PTE S.A. Karierę zawodową zaczynał w 2003 roku w KPMG Audyt sp. z o.o., następnie przez niemal dwa lata pełnił obowiązki kontrolera finansowego w ELEA Polska sp. z o.o. W latach 2007-2008 był Specjalistą ds. finansowych w biurze fuzji i przejęć Polimex-Mostostal S.A.
Konrad Cich jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Finanse i Bankowość). Posiada również certyfikat CFA - Certified Financial Analyst