Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Misja, wizja i wartości

O Generali

Misja, wizja i wartości

nasza wizja

OUR PURPOSE IS TO ACTIVELY PROTECT AND ENHANCE PEOPLE'S LIVES

  • Actively/Aktywnie: Odgrywamy aktywną i kluczową rolę, by dzięki ubezpieczeniom jakość życia ludzi ulegała znaczącej poprawie.
  • Protect/Chronimy: Istotą naszego działania jest to, co w ubezpieczeniach najważniejsze: zarządzanie i niwelowanie ryzyka w życiu osób prywatnych i instytucji.
  • Enhance/Doskonalimy: Generali angażuje się w budowanie wartości.
  • People/Ludzie: Troszczymy się o przyszłość i życie naszych klientów i współpracowników.
  • Lives/Życie: Ostatecznie, mamy wpływ na jakość życia ludzi: majątek, bezpieczeństwo, doradztwo oraz obsługa są na dłuższą metę kluczowe w polepszaniu wybranego przez klientów stylu życia.NASZA MISJA

OUR MISSION IS TO BE THE FIRST CHOICE BY DELIVERING RELEVANT AND ACCESSIBLE INSURANCE SOLUTIONS

  • First choice/Pierwszy wybór: Logiczne i naturalne działanie, które potwierdza najlepszą ofertę na rynku, opartą o jasne przewagi konkurencyjne.
  • Delivering/Realizacja: Realizujemy zobowiązania, dążąc do najwyższej jakości.
  • Relevant/Trafność: Przewidywanie lub zaspokajanie życiowych potrzeb lub nadarzających się okazji, dostosowanych do lokalnych i osobistych zwyczajów oraz potrzeb - tego, co postrzegane jest jako wartościowe.
  • Accessible/Dostępność: Proste, łatwo dostępne i zrozumiałe rozwiązania. Zawsze konkurencyjne jakościowo i cenowo.
  • Insurance Solutions/Rozwiązania ubezpieczeniowe: Dążymy do sformułowania oferty będącej doskonałym połączeniem ochrony, doradztwa oraz obsługi.NASZE WARTOŚCI

DELIVER ON THE PROMISE

Związaliśmy się długoterminową umową wzajemnego zaufania ze współpracownikami, klientami i interesariuszami. Wszystko, co robimy, polega na podnoszeniu jakości życia naszych Klientów. Zobowiązujemy się uczciwie spełnić tę obietnicę, budując z nimi silną więź.


VALUE OUR PEOPLE

Doceniamy naszych ludzi, wspieramy , ich różnorodność. Inwestujemy w ich rozwój zapewniając przyjazne i przejrzyste środowisko pracy. Rozwój naszych ludzi zapewni dobrą przyszłość naszej firmy.


LIVE THE COMMUNITY

Jesteśmy dumni z przynależności do globalnej grupy, która tworzy długotrwałą, silną i wartościową relację na wszystkich obsługiwanych przez nas rynkach. Na każdym z nich czujemy się jak w domu.


BE OPEN

Jesteśmy ciekawi świata, kompetentni, nie tworzymy barier. Charakteryzują nas otwartość i różnorodność postaw, pozwalające patrzeć na rzeczywistość z wielu perspektyw.