Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

zamknij
open mapa
Strona główna / O Generali / Raporty roczne

O Generali

Raporty roczne

Sprawozdanie o wypłacalności i kondycji finansowej

Zgodnie z regulacjami Wypłacalność II, zakłady ubezpieczeń i reasekuracji są przedmiotem szerszego przeglądu spełnienia przez nie wymogów wypłacalności, których celem jest prezentacja sytuacji finansowej zakładu, profilu jego działalności oraz strategii zarządzania ryzykiem. Jednym z dokumentów który powinien być opracowany co roku jest „Sprawozdanie o wypłacalności i kondycji finansowej”, które dla Generali T.U. S.A. i Generali Życie T.U. S.A. udostępnione zostało poniżej:


Pliki są w formacie Acrobat Reader (PDF) - w przypadku problemów z otwarciem zalecamy zainstalowanie najnowszej wersji wspomnianego oprogramowania ze strony Adobe.

Informujemy, że sprawozdania finansowe Generali Życie T.U. S.A. oraz Generali T.U. S.A. dotyczące poszczególnych lat obrotowych ujawnione są w Krajowym Rejestrze Sądowym.