Targi Placówki Partnerskie

Podsumowanie

2023

PP-wizualizacja wnetrza

Nowe

wizualizacje

Placówek

Partnerskich

Rozwiń skrzydła, wybierając jeden z dwóch wariantów współpracy: Agent Ekspert lub Agent Partner.


Nasze rozwiązania oferują Ci optymalizację kosztów, większą rozpoznawalność, wsparcie, wzrost sprzedaży, oszczędność czasu, zwiększenie zysków i wiele innych korzyści. Przyłącz się do Generali i skoncentruj się na rozwoju swojego biznesu. Wiedz, że masz solidne wsparcie i narzędzia potrzebne do sukcesu.

Rozpoznawalność na rynku lokalnym

Profesjonalne obrandowanie biura przez Generali zwiększy jego widoczność i rozpoznawalność wśród lokalnej społeczności. To pomoże Ci budować zaufanie i przyciągać nowych klientów.

Wsparcie

Gwarantujemy Ci bieżące wsparcie Menedżera Sprzedaży. Będziesz miał dostęp do eksperckiej wiedzy i najlepszych praktyk w branży. Ponadto Menedżer Placówek Partnerskich zadba o wizerunek Twojej Placówki.

Wzrost sprzedaży

Wspólne 5-letnie plany rozwojowe pomogą Ci osiągnąć wyższe wyniki sprzedaży. Dostaniesz narzędzia i strategie, które pozwolą Ci rozwijać biznes i zwiększać swoje zyski.

Wymiana praktyk i doświadczeń

Dołączysz do grupy Placówek Partnerskich, co umożliwi Ci wymianę wiedzy i doświadczeń z innymi ekspertami z branży.

Oszczędność i promocja

Dodatkowe wsparcie w postaci budżetu marketingowego pozwoli Ci dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Większy zysk

Nasza oferta zapewnia wyższą prowizję niż standardowa umowa agencyjna. Dzięki temu będziesz mógł zarobić więcej.

Digitalizacja

Korzystając z nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez Generali, będziesz miał dostęp do narzędzi i technologii, które ułatwią Ci prowadzenie działalności w środowisku cyfrowym. To pozwoli Ci zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność pracy.

Dodatkowe zniżki dla klientów

Twoi klienci będą mogli skorzystać z dodatkowych zniżek, co zwiększy atrakcyjność oferty i pomoże Ci przyciągnąć nowych.

Oszczędność czasu

Dzięki elektronicznej akceptacji umów i aneksów, załatwisz formalności szybko i wygodnie.

Wyposażenie biura

Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, możesz zainwestować w rozwój swojego biznesu.

Wyższa prowizja i budżet marketingowy

Otrzymasz wyższą prowizję niż w wariancie Agent Partner. Twój budżet marketingowy też będzie większy.

Zobacz przykładowe wizualizacje naszych biur!

Dostępne w wariancie Agent Ekspert wyposażenie biura i przykładowe oznakowanie Placówki Partnerskiej w obu wariantach.

Dodatkowe atuty dla obu wariantów:


  • Zniżki w wysokości 5% - na ubezpieczenia Generali dla Twoich klientów


  • Specjalna infolinia - dla Placówek Partnerskich (telefoniczna, mailowa i czat)


  • Serwis - wsparcie reklamacyjne i gwarancyjne


  • Udział w grupach projektowych - testowanie nowinek technicznych


  • Bonus na start - na przygotowanie biura lub ubezpieczenie Placówki Partnerskiej w ramach ubezpieczenia „Generali, z myślą o firmie”

Treści marketingowe przedstawione na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Żadne z niniejszych treści nie stanowią doradztwa podatkowego ani inwestycyjnego. Szczegółowe warunki ubezpieczenia, w tym ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności z nimi związane, jak również informacje na temat zasad działania poszczególnych produktów i kosztów z nimi związanych określone są w obowiązujących dla danego produktu Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, przekazywanych każdorazowo klientowi przed zawarciem umowy ubezpieczenia, dostępnych na stronie www.generali.pl w zakładce Strefa Klienta oraz u poszczególnych dystrybutorów lub w siedzibie Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przy ul. Senatorskiej 18, 00-082 Warszawa.

Szczegóły promocji dotyczącej udzielenia oraz użycia kodów rabatowych znajdziesz w Regulaminie.