Specjalizacja: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, emerytury

Kończąc Akademię Ekonomiczną w Poznaniu nigdy nie przypuszczałam , że moją pracą ale i też pasją staną się ubezpieczenia.

Pracę w Generali rozpoczęłam w styczniu 2014 roku.

 

Moim mottem w pracy z klientem to Uczciwość, Rzetelność, Pracowitość. Powtarzam je za każdym razem, gdy klienci zadają mi pytanie "Dlaczego mam wybrać właśnie Panią jako swojego doradcę?"

Moi klienci muszą wiedzieć, że w razie nagłej sytuacji służę radą i pomocą nawet w wieczory, weekendy i Święta.

Każdy dzień pracy w Generali stanowi dla mnie wyzwanie, by stawać się coraz lepszą. Wysiłek ten został doceniony przez firmę i w roku 2022 stałam się członkiem VIP Club/Best Holding Agents dołączając tym samym do elitarnego grona najlepszych agentów Generali na świecie.

Zaufali mi Klienci indywidualni oraz instytucjonalni. Dzięki profesjonalnej analizie potrzeb Klienta zawsze oferuję rozwiązanie, które jest odzwierciedleniem jego oczekiwań.

 

Prywatnie jestem szczęśliwą zoną Jacka i mamą Patrycji i Agatki. Interesuję się filmem , lubię poczytać dobrą książkę oraz uwielbiam podróże – poznawać nowe kultury, zwyczaje, lokalne potrawy . Uwielbiam również zwierzęta – wszystkie. Jestem bardzo wrażliwa na ich krzywdę. Sama mam psa i dwa koty.

 

 

Zapraszam do kontaktu.


Zadzwoń: +48 668 350 030

Napisz: d.dropinska-ihma@sprzedazgenerali.pl